Advert

SADECE BUGÜN DEĞİL HER ZAMAN VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanlığı koordinatörlüğünde Kavak’ta hayır çarşısı açıldı. Hayır Çarşısının açılışına CHP Samsun İl Başkanın Fatih Türkel, CHP Kavak İlçe Başkanı Şakir Altun, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, CHP Samsun Kadın Kolları İl Başkanı Nazan Güneysu, partililer ve vatandaşlar katıldı.

SADECE BUGÜN DEĞİL HER ZAMAN VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ
SADECE BUGÜN DEĞİL HER ZAMAN VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ Samsun Güncel Haber

Atakum ile bütün ilçelerin köprü olacağını kaydeden Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci konuşmasında “Burada yapılan iş komşuluk hukukunu kurmaya yönelik, Atakum ile Kavak’ın ve diğer ilçelerimizin koordinasyonunu sağlamaya yönelik bir çalışmadır. Atakum Belediye Başkanı olarak ben sosyal belediyeciliği çok önemsiyorum, içerisinde bulunduğumuz durum zor, dünde zordu. Salgın olmasaydı bile yoksullukla mücadele etmek zorunda kalacaktık. Salgın sadece bunu herkes tarafından anlaşılabilir hale getirdi. Biz bu sokaklarda birbirimize yüz yüze bakabilmenin ittifakıyız, adını ne koyarsanız koyun” ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanı Fatih Türkel ise “Biz Samsun’un her karışına projelerimizi, hedeflerimizi anlatmaya geliyoruz. Biz bugün Kavak’tayız yarın başka bir ilçemizdeyiz memleketimizin her tarafında size dokunacağız, sizin yüzünüzü güldüreceğiz. Bir siyasi partinin yapacağı tek şey halkının refahını sağlamak halkına mutlu bir yaşam standardı sunmaktır. Bugün hayır çarşımızda ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız ihtiyaçlarını giderebilirler. Biz isteriz ki yoksulumuzun olmadığı Türkiye’de yaşayalım ama bu çok yakın Cumhuriyet Halk Partisi iktidar olduğunda her zaman vatandaşının yanında, vatandaşıyla beraber adım atacaktır” dedi.

Konuşmalardan sonra açılış kurdelesinin kesildiği hayır çarşısında ihtiyaç sahibi vatandaşlar ihtiyaçlarını karşılamak üzere ücretsiz bir şekilde yararlandılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YATAĞINIZI BİRDE BÖYLE TEMİZLEMEYİ DENEYİN
YATAĞINIZI BİRDE BÖYLE TEMİZLEMEYİ DENEYİN
ÇOCUKLARINIZI SALGIN HASTALIKTAN KORUYUN
ÇOCUKLARINIZI SALGIN HASTALIKTAN KORUYUN