Advert

YAŞAR'DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI "BAYRAMLAR, BİZİ BİZ YAPAN DEĞERLERDİR"

İYİ Parti Samsun Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Bedri Yaşar, "Bayramlar bizi biz yapan ve geleceğe taşıyan temel değerlerimiz ve zenginliklerimizdir" dedi.

YAŞAR'DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI
YAŞAR'DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI  Samsun Güncel Haber

Yayımladığı mesajında bayramların anlam ve önemine değinen Yaşar, "Dargınların barıştığı, mutlulukların arttığı, milli ve manevi duyguların hat safhaya ulaştığı bayramlar en büyük değerlerimizdir" dedi.

"Sağlıklı, huzurlu, birlik ve beraberlik içinde daha nice bayramlara ulaşmak en büyük dileğimdir" diyen Yaşar, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüs salgı sebebiyle belki sevdiklerimize sarılamayacağız; ama bu hatırlamamıza, sevgimizi ifade etmemize engel değil. Yeter ki gönüller bir olsun.

"MİLLİ DUYGULARIN KUVVETLENDİĞİ GÜNLERDİR"

Huzur ve mutluluğun, sevginin ve saygının, hoşgörünün pekişmesine fırsat oluşturan bayramların, toplum hayatında önemli bir yeri vardır. Milli ve dini duyguların, inançların örf ve adetlerin sergilendiği bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği ve kuvvetlendiği günlerdir.

"SAĞLIK VE SEVGİ DOLU BAYRAMLARA..."

Bu manevi değeri yüksek günlerde çevremizde ve ülkemizde yaşanan acı olayların son bulmasını, hep bir arada sağlıklı, sevgi dolu ve huzur içinde nice bayramlar geçirmeyi diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, her gününüzün bayram coşkusu ve mutluluğu içinde sevdikleriniz ile birlikte geçirmesini temenni ediyorum.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ALERJİ ATAKLARI GÜNLÜK HAYATI ETKİLİYOR
ALERJİ ATAKLARI GÜNLÜK HAYATI ETKİLİYOR
ÇOCUKLARIN SAĞLIK KONTROLLERİ İHMAL EDİLMEMELİ
ÇOCUKLARIN SAĞLIK KONTROLLERİ İHMAL EDİLMEMELİ