Advert

ET İLE TIRNAK

Takım kamptan gelmeden Yüksel Yıldırım Kurban Bayramı'ı için memleketine geldi. Aman ALLAHI'M o ne geliş başkaları gibi 3 ileri 1 geri değil; doğru ,kararlı, akıllı ve bir o kadar'da hakedene hak ettiğini dersi verecek kadar hırslı ve yine yeniden akıllarda yarım kalmış mevzuları açarak titretti ortalığı titretti.

ET İLE TIRNAK
ET İLE TIRNAK Samsun Güncel Haber

Devam Yüksel Yıldırım onlar sürekli kapalı kapılar ardında bu işleri çevirdikleri için sizin bu açıklamalarınız dengelerini  bozdu alışık değiller çünkü. Yüksel Yıldırım'a ''para ile konuşuyor'' diyenler... Siz de harcayın o parayı da,  görelim boyunuzu posunuzu , kafayı yersiniz ve  bu paraları nasıl ? geri alırım derdine düşersiniz, geçmişte bunun örneklerini gördük  adamın hiç umurunda değil varsa yoksa bu takımı nasıl yaparımda süper  lige YÜKSELTİP Avrupa kupalarında mücadele etmesini sağlarım düşüncesinde.. Kısaca Adam Samsun ve Samsunspor sevdalısı Yüksel Başkan hayal satmayan düz  Adamdır  kalabalık bir ortamda işi olsa dahi   1 kişiyi bile geri çevirdiği görülmemiştir herkesi dinler ,fotoğraf çektirir, sohbet eder bu zamana kadar yaptıkları ortada Samsun ve Samsunspor sevdalısı bu adam övgüleri hakediyor mu ?  Evet sonuna kadar hakediyor..
YANİ HERKES KONUŞACAK PARAYI VEREN SUSACAK , yok öyle bir şey. Bana öyle geliyor Samsunspor'un Tff 1. lige çıkması bazılarının zoruna gitmiş gibi  ama alışığız bu tiplere Samsunspor takım'ı Tff 2. ligine düşerken Timsah gözyaşı dökenler bir , bir ortaya çıkmaya başladı. Ah yavrum ah artık  bu takımın düşmesini daha çook beklersiniz. Yönetim bunlarla uğraşırken ne 55 . yılımızı doğru , dürüst kutlaya bildik ne de  şampiyonluğumuzu doyasıya yaşadık sürekli dedikodu  yapıldı artık bunlara bir son verme zamanı gelmiştir. Yüksel Yıldırım Samsunda ki bütün Belediyeleri ve Mülki Amirleri , iş insanlarını, sivil toplum kuruluşlarını ve taraftar guruplarını ziyaret ederek takım hakkında bilgi vermiş ve  görüş , alış verişinde bulunmuştur, yani o Para ile konuşuyor dediğiniz adam tüm Samsun'u  Samsunspor'un etrafında birleştirmek için Can siparhane çalışmıştır  İnşallah bu birlikteliğide sağlayacaktır.. Resmi gazeteci ve  Basın işi yapan arkadaşlarla Yüksel başkan arasında yanlış anlamadan dolayı  bazı gerilimler oldu ama sonuç neticede tatlıya bağlandı olması gerekende budur  ( YILPORT SAMSUNSPOR VE BASIN ETLE TIRNAK GİBİDİR )artık birlik zamanıdır birlikten kuvvet doğmuş Bu şehirde yakılan meşale ile tüm Türkiye Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Esaretten kurtulmuştur..  ŞİMDİ YILPORT SAMSUNSPOR'LA HEP BERABER GÜNEŞLİ GÜNLER GÖRMEYE HAZIRLANIYORUZ)   Mola vermeden süper lige adım atarsak ki İnşallah atacağız... SAMSUN ŞEHRİ  SPOR'U, SANATI ,SİYASETİ, KÜLTÜRÜ, EĞİTİMİ  VE  her yönü ile hakettiği değerlere tekrar kavuşacaktır.
   
  SAYGILAR
     

  
  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ALERJİ ATAKLARI GÜNLÜK HAYATI ETKİLİYOR
ALERJİ ATAKLARI GÜNLÜK HAYATI ETKİLİYOR
ÇOCUKLARIN SAĞLIK KONTROLLERİ İHMAL EDİLMEMELİ
ÇOCUKLARIN SAĞLIK KONTROLLERİ İHMAL EDİLMEMELİ