Advert

VALİ DAĞLI’DAN BAŞKAN DEMİRTAŞ’A İADEYİ ZİYARET

Samsun Valisi Sn Dr. Zülkif Dağlı, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a iadeyi ziyarette bulunup, İlkadım Belediyesinin ilçe genelinde sürdürdüğü hizmetler hakkında bilgiler aldı.

VALİ DAĞLI’DAN BAŞKAN DEMİRTAŞ’A İADEYİ ZİYARET
VALİ DAĞLI’DAN BAŞKAN DEMİRTAŞ’A İADEYİ ZİYARET Samsun Güncel Haber

“Valimizin tecrübe ve birikimlerinde istifade edeceğiz”

Son Valiler Kararnamesi ile Samsun  Valiliği'ne atanan Vali, Dr. Zülkif Dağlı İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a iade-i ziyarette bulundu. Başkan Demirtaş,Vali Dağlı’yı  başkan yardımcıları ile birlikte kapıda karşıladı. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Vali Zülkif Dağlı’ya görevinde başarılar dileyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Sayın Valimizi belediye binamızda ağırlamaktan onur duyduk. Bu nazik ziyaretinden dolayı öncelikle şahsım ve ilçe halkım adına kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum. Samsun Valiliğine atanan Sayın Dr. Zülkif Dağlı beyefendi ile birlikte hem kentimizin hem de güzel ilçemizin gelişmesi ve ilerlemesi noktasında el birliği yapacağız. Tecrübe ve birikimlerinden sürekli istifade edeceğimiz Sayın Valimizin kentimizin ilerlemesine büyük katkılar sağlayacağına yürekten inanıyor, yeni görevinde bir kez daha başarılar diliyorum. Bu ziyaret vesilesiyle ilçede yürütülen koronavirüs çalışmalarının yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine kadar İlkadım ilçemizdeki ki hizmetler hakkında Sayın Valimize detaylı bilgilendirmede bulunduk ve yeni projelerimiz hakkında da bilgiler paylaştık.” dedi.

Vali Dr. Zülkif Dağlı ise, gösterdiği misafirperverlikten dolayı İlkadım  Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a teşekkür edip, çalışmalarında başarılar diledi.

“Türk Bayrağını hediye etti”

Ziyaret sonrası İlkadım  Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ Vali Dr. Zülkif Dağlı’ya günün anısına İlkadım Belediyesi kursiyerleri tarafından filografi sanatıyla hazırlanan el emeği göz nuru Türk Bayraklı tabloyu hediye etti

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KEKEMELİK KABUSUNUZ OLMASIN
KEKEMELİK KABUSUNUZ OLMASIN
Meme kanseri korkulacak değil, tedavisi olan bir hastalıktır
Meme kanseri korkulacak değil, tedavisi olan bir hastalıktır