Advert

0 ---- 0

Merakle beklediğimiz Tff 1 .ligi ilk maçımızı İzmirde Altay maçı ile çıktık bana göre süpriz bir kadro ile başladık niye derseniz sağbekte Erhanı Kartalı ön libore Ferhattı Çulçuoğlunu beklerken , Gyasini sakatlığı sonucu Fredi Plümanı izleme şansına sahip olduk..

0 ---- 0
0 ---- 0 Samsun Güncel Haber

Vukan Saviçeviç , Gökhan  Alsanın etkisiz futboluna tanık  olduk defansta Yalçın  Kılıçın  acemiliğini görüp Ahmet Han Kösenin can siparhane mücadelesine hayran olduk. İlk 30 dk düt , düt , hakemin gereksiz düdüklerine şahit olduk Muhsinin sade , güzel mücadeleli futboluna hayran olduk derken ilk yarı bitti..
2 . yarıya iyi başlamadık futbolcu kardeşlerimizin birbirlerine yakınlaşma ve yardımlaşmaları yok derken ilerleryen dakikalar sonucu bu maçın kötüsü Gökhan Alsan oyundan çıktı İlyas Kubilay Yavuz oyuna girdi oda oyunda kaybolup gitti. Maçın gidişatı her iki takım beraberliğe razı  gibi 2 . yarı  Yılport Samsunspor'da Durarak futbol oynama hastalığı  devam ediyor , maçı durduran etkenler faüllerdir maalesef bu maçtaki faul sayısı tamı tamamına her iki takım adına 41 adettir yani bu bir rekordiyebiliriz. Saviçeviçi  10 numara diye aldık 0 numara çıktı. Bu maç için ancak bunlar yazılır, ya bu takıma takviye gerek yada kendilerine gelmeleri gerekmektedir. Aylardır yaptığınız kadro mühendisliği  bu mudur yani bu takım bu gün sadece idare etti ve özellikle beni mutsuz etti şimdilik  sabır diyorum ileriye dönük Işık göremiyorum. İNŞALLAH İYİ OLUR TEK TEMENNİMİZ BU...  Her iki takımı değerlendirirsek yani koskocaman SIFIR ELDE VAR SIFIR, Hakemi hepiniz gördünüz resmen bir faciaa maç yönetmeye değil idare etmeye gelmiş

    SAYGILAR 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Meme kanseri korkulacak değil, tedavisi olan bir hastalıktır
Meme kanseri korkulacak değil, tedavisi olan bir hastalıktır
KÖK HÜCRE İLE KISIRLIĞA ÇARE
KÖK HÜCRE İLE KISIRLIĞA ÇARE