Advert

KEVİN BOLİ ve YALÇIN KILINÇ

İlk hafta Altay karşısında izlediğimiz ve pekde içimize sinmeyen beraberlikten sonra, oturması için birkaç hafta verdiğimiz Samsunspor un, daha 2.maçında oldukça diri, rakibe top vermeyen, baskılı oyunu ile adeta sevinç sarhoşu olduk. Kazanacağımızdan emin çıktığımız maçta 3 gol ile Ümraniyespor engelini aşmamız, ileriki haftalar için cansuyu...

KEVİN BOLİ ve YALÇIN KILINÇ
KEVİN BOLİ ve YALÇIN KILINÇ Samsun Güncel Haber

Kevin BOLİ nin yine en iyi olduğu maç ta, dikkat çeken diğer topçumuz Burak ÇALIK tı. Her pozisyon da her atakta kısacası her yerde vardı. Diğer iyimiz Gökhan ALSAN dı. Zamanında müdahalelerle kalitesini konuşturdu.Penaltı vuruşundaki ustalık ile alkışı haketti. Altay maçında kafalarda soru işareti bırakan PLUMAİN  bu maç çok daha farklıydı. Topun ayağına yakıştığı, yaptığı güzel hareketlerle Samsunspor da gelecek haftalarda çok can yakacağı sinyalini aldık. YALÇIN, kaptan bu maç oldukça etkili bir oyun çıkardı. 8.dakikadaki jeneriklik pası ve mükemmel pas trafiği ile maçın gizli kahramanıdır. KEREM, Altay maçında da iyi olan solbek bu maçta mücadelesi ile alkışı hakedenlerin başında geldi..TOMANE,  5.ci ve 10.cu dakikalarda girdiği gollük pozisyonları kaçırdı ama pozisyon almada oldukça iyi olduğunu hissettirdi. İkinci yarı çok daha iyiydi.  Burak Savi Kerem in verkaçlarla getirdiği topu ağlarla buluşturup sezonun ve Samsunspor un ilk golüne imzasını attı. Sonraki haftalar için olumlu bir izlenim bıraktı. SAVİÇEVİÇ hala beklenilenden uzak. Yine tatsız tuzsuz bir oyun ortaya koydu. 66.cı dakikada oyundan alındı. MUHSİN, Altay maçında olduğu gibi maçı etkileyecek, skor değiştirebilecek olumlu hareketi yoktu ama Ertuğrul hocanın ilk 11.de değişmezi oldu. ERHAN, inatçı ve hırslı oyunu mükemmel ama geriye dönük oyun anlayışı fazla. Aşırı geri pası var. Bu zaafından kurtulmalı. NURULLAH, Kevin ve Yalçın duvarından kendisine pek top gelmedi. Bu sezonda en az gol yiyen kaleci olarak kayda geçecek inşallah.
    Samsunspor un büyük resme bakarak iyi bir oyun ortaya koyduğunu, baskılı istekli ofansif oyun anlayışı ile mutlak kazanmak için sahaya çıktığını nihayet görebildik inşallah bu oyun tarzımızı dahada saldırgan ve daha baskılı hale getirebiliriz. Ümraniyespor un böyle bir Samsunspor karşısında yapacak pek bir şeyide yoktu keza beraberlik için mücadelesi de 53.  dakikada son buldu.  Namı diğer TOMA bu ligde her maçta içerde ve dışarda gol atar. Yeter ki istediği pasları alabilsin.  İLYAS ve OĞUZ un yedek kalmalarını bu yüzden yanlış buluyorum. ENES, Tanju yu hatırlatan jeneriklik golü ona çok yakıştı. 
      Hoşçakalın...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KEKEMELİK KABUSUNUZ OLMASIN
KEKEMELİK KABUSUNUZ OLMASIN
Meme kanseri korkulacak değil, tedavisi olan bir hastalıktır
Meme kanseri korkulacak değil, tedavisi olan bir hastalıktır