Advert

ŞİDDETE SESSİZ KALMA!

Atasam Atakum Tıp Merkezi Genel Müdürü Birsen ÖZTÜRK ‘’Şiddete Sessiz Kalma!’’ dedi.

ŞİDDETE SESSİZ KALMA!
ŞİDDETE SESSİZ KALMA! Samsun Güncel Haber

Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sağlık çalışanlarına yönelik yaşanan şiddetle ilgili, Atasam Atakum Tıp Merkezi Genel Müdürü Birsen ÖZTÜRK "Salgın döneminde gece gündüz demeden tüm gücüyle hizmet üreten ellerin, kendi canlarını korumak için kapıyı tutarak gövdelerini siper etmeleri şiddetin ulaştığı boyut ve sağlık çalışanlarındaki etkisini göstermektedir dedi.

Şiddet Dün Ankara’daydı Yarın Nerede?

Covid-19'un gün geçtikçe yeni yeni semptomları tespit edilmeye başlandı. En son tespit edilen semptomu ise sağlık çalışanlarına karşı olan saldırganlık ve şiddet halinin artmasıdır. Türk Tabipler Birliği'nin son açıklamalarına göre Türkiye'de bugüne kadar en az 52 sağlık çalışanı hayatını kaybetti. En son 20 Eylül pazar günü Elazığ'da görevli kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Dr. Orhan Özdiller ‘in Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiği açıklandı. Bizler Covıd-19’la mı mücadele edelim yoksa şiddetle mi?

Atasam Atakum Tıp Merkezi Genel Müdürü Birsen ÖZTÜRK; dün Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesinde vahşete uğrayan sağlık çalışanı arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve insanlıktan nasibini almamış saldırganların en ağır cezayla çarptırılmalarını istiyoruz dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KEKEMELİK KABUSUNUZ OLMASIN
KEKEMELİK KABUSUNUZ OLMASIN
Meme kanseri korkulacak değil, tedavisi olan bir hastalıktır
Meme kanseri korkulacak değil, tedavisi olan bir hastalıktır