Advert

Kerem Can Akyüz

Geçen sezon un kırmızı grup lideri Bandırmaspor oldukça güçlü bir kadro kurmuş. Çok tehlikeli oyuncuları bulmuş getirmişler. Sezonu iyi bir yerde bitirecekleri kesin. Allah yollarını açık etsin..

Kerem Can Akyüz
Kerem Can Akyüz Samsun Güncel Haber

 Gelelim biz Samsunspor umuza gerisi lafı güzaf bizim için.
    Oyuna bir türlü ağırlığını koyamayan Samsunspor un, çok övdüğümüz defans duvarı adeta bu maç patladı. Bandırmaspor un etkili ileri uç elemanları defansımızın çok da dayanıklı olmadığını, ağır kaldığını malisef ortaya çıkardı. Erhan ın ısrarla geri oyun anlayışı bu maçta devam etti.  Hele bir 17.dakika var ki evlere şenlik. Nurullah ın ısrarla istediği geri pasdan doğan büyük hatasında tv başındaki taraftarlar adeta buz kesti.
    Kevin, sakat sakat oynadığı, hatta ısrarla adını ilk 11 e yazdırdığı konuşulan defansımız, 36. dakikada oyundan çıkmak zorunda kaldı. 
    Yalçın, geçen haftanın mükemmeli bu hafta yokları oynadı.
    Kerem can, maçın en iyisiydi. Samsunspor un dinamosu oldu. Bitmeyen enerjisi ile takımı oyundan düşürmedi.
    Muhsin, Ertuğrul hocanın tasarladığı ilk 11 de kendine yer bulan ama bunu değerlendiremeyen Muhsin, etkisiz futbolu yüzünden 46.dakikada oyundan alındı.
    Oğuz, oyuna dahil olduğu anda etkisi hissedildi. İlk 11 de artık düşünülmeli.
    Gökhan, takımın orta sahadaki büyük ağırlığı sırtında. Zorlanıyor, görmek için müneccim olmaya gerek yok. Savi Muhsin ikilisi ile oyun kuramıyor.
    Savi, oynadığı 2 maçtan bir çıta daha iyiydi ama genelde iyimiydi değildi yine vasattı.
    Ahmethan, istekli coşkulu oyununun karşılığını güzel bir golle aldı. Tomane ve Plumain le çokta uyumlu olduğu söylenemez ama şimdilik alternatifi yok gibi. Bu haftaları iyi değerlendirmeli.
    Plumain, çok daha iyi olduğunu  bildiğimiz için şuan ki performansı geçer not almaz. Geçtiğimiz hafta çok daha iyi olan Plu da bu maç vasatı geçemedi.
    Tomane, 90+ da kaçırdığı kaçırılamaz golle tv başında milyonları şoka soktu. Maçın genelinde etkisizdi.
    Nurullah, yediği gollere pek bişey söylenmesede bu maçta iyi değildi.Furkan ve Ahmet in çokta soğutulmaması gerek diye düşünüyorum.
    Geçen hafta ki uyumlu ne yaptığını bilen Samsunspor bu hafta yoktu. Pas trafiği oldukça başarısızdı. Sarı kartlar havada uçtu. Samsunspor olarak kesin galibiyet gözüyle baktığımız maçta, bizi rüyadan uyandıran Pote oldu. Yanlış görmediysem Hakan ın mükemmel İlyas Kubilay vari pasını iyi değerlendirip skoru değiştirdi. Bu gol adeta Samsunspor u şoka soktu. Taki 61. dakikada top Ahmethan ın önüne düşene kadar. Golden sonra kendine gelen Samsunspor baskısını artırınca 2.ci gol gecikmedi. Burak ın eksikliğide her an hissedildi.
    Bu futboldur yenersin yenilirsin berabere kalırsın ama bazı hamleler vardır yapmazsan olmaz.
    İlyas Kubilay ın oyuna neden alınmadığınıda biri çıkıp açıklasın artık. Altay 30 dk Ümraniye 3 dk .Bandırma maçında sahada yok. Ne oluyor. Bu takımda İlyas ı yedek bırakmak hatta bu şekilde yedek bırakmak akıl işimidir. 90.dakikada Buğra nın oyuna alınmasını da birisi çıkıp açıklasın. Formsuz Saviçeviç e ısrarla forma vermek. Etkisiz Muhsin i ısrarla tercih etmek. Samsunspor un buralara gelmesinde çok önemli katkıları olan İlyas en azından 45 dakika oynamayı haketmiyorsa söylenecek pek de bişey kalmamış demektir arkadaşlar...
    Hoşçakalın 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KEKEMELİK KABUSUNUZ OLMASIN
KEKEMELİK KABUSUNUZ OLMASIN
Meme kanseri korkulacak değil, tedavisi olan bir hastalıktır
Meme kanseri korkulacak değil, tedavisi olan bir hastalıktır