Advert

Atasam Tıp Merkezi'n den Dünya Turizm Günü Kutlaması

Atasam Tıp Merkezi Genel Müdürü Birsen Öztürk, Dünya Turizm Günü nedeniyle Samsun'daki Turizm Dernek ve kuruluşlarının başkanlarını ziyaret etti.

Atasam Tıp Merkezi'n den Dünya Turizm Günü Kutlaması
Atasam Tıp Merkezi'n den Dünya Turizm Günü Kutlaması Samsun Güncel Haber

İlk Ziyareti KATİD (Karadeniz Turizm İşletmecileri Derneği) Başkanı, Türkiye Turizm Ajansı Yönetim Kurulu üyesi ve Nort Point Oteller Genel Müdürü Murat Toktaş'a yapan Birsen Öztürk, 27 Eylül Dünya Turizm Günü'nü kutladı, plaket verdi.

Murat Toktaş da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, " Pandemi tüm sektörleri olduğu gibi turizmi de çok olumsuz etkiledi. Bu süreci atlatmak ve turizme  eski cnlılığını kazandırmak için çok çalışmamız gerekiyor. Turizmin bölgede ve Samsun'da canlanması için neler gerekiyorsa yapmaya, yapılacak her türlü çalışmaya destek vermeye hazırız. Sağlık kenti Samsun'da Sağlık turizminin de ivme kazanması çok önemli bu alanda da sektör temsilci, ve yetkililerinin çalışma yapması gerekiyor." dedi.

Birsen Öztürk daha sonra TÜRSAB Orta Karadeniz BTK (Bölge Temsil Kurulu) Başkanı ve 2 Jan Turizm Acentası sahibi Yılmaz Uzunlar'ı ziyaret etti. Yılmaz Uzunlar da Seyahat acentaları olarak pandemi sürecinde büyük krizler yaşadıklarını, turizmin gelişmesi ve normalleşmesi için işbirliği içinde çalışmak ve tüm sektör bileşenleri ile bir çalıştay düzenleyerek Samsun ve Bölge turizmi için neler yapılabileceğini gerçekçi  ve uygulanabilir olarak planlamak, turizm,n önündeki engelleri de yasalara uygun şekilde aşmak  gerekiyor." diye konuştu.

Öztürk son ziyaretini de  SAMTİAD (SamsunTurizm ve İşadamları Derneği) Başkanı ve Serra Otel Genel Müdürü Abdulgafur Turan'a yaptı. Dünya Turizm Günü'nü kutlayan Öztürk görevi yeni devralan Abdulgafur Tutan'a başarılar diledi. Abdulgafur Turan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, "SAMTİAD olarak Samsun ve bölgede yapılacak her olumlu etkinlik ve çalışmada yeralacağız. Bölge ve Samsun turizminin gelişmesi, sektör temsilci,leri, kamu, STK'lar ve yerel yönetimlerle işbirliği içerisinde olur. Biz her türlü işbirliğine hazırız" şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ESKİ ÇORAPLARINIZI GERİ DÖNÜŞTÜRÜN
ESKİ ÇORAPLARINIZI GERİ DÖNÜŞTÜRÜN
ENFES YUMURTA TATLISI
ENFES YUMURTA TATLISI