Advert

BAŞKAN ÖZDEMİR SANAYİ SİTESİNDE MASKE DENETİMİNE KATILDI

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Kaymakamı Metin Yılmaz başkanlığındaki heyet tarafından 25 Mayıs Küçük Sanayi Sitesinde gerçekleştirilen maske denetimine katıldı.; Başkan Özdemir; “Bizler üzerimize düşeni sonunda kadar yapacağız.” Dedi.

BAŞKAN ÖZDEMİR SANAYİ SİTESİNDE MASKE DENETİMİNE KATILDI
BAŞKAN ÖZDEMİR SANAYİ SİTESİNDE MASKE DENETİMİNE KATILDI Samsun Güncel Haber

Havza Kaymakamı Metin Yılmaz,  Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Madeni İşler Kalaycılar ve Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cesur Şahin ile ilgili kurum amirlerinin katıldığı denetimlerde   "Sağlık İçin Hepimiz İçin" sloganıyla Kovit -19, maske kullanımı, sosyal mesafe ve uyulması gereken tedbirler hakkında bilgiler verildi.

Havza Kaymakamı Metin Yılmaz  “HES Kodu, sosyal mesafe ve maske artık hayatımızın birer gerçeği. Kurallara uymak hem kendi hem de yakınlarımızı korumak adına önemli.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise; “Bizler üzerimize düşeni sonunda kadar yapacağız. Halkımızın da bizlere alınan tedbir kararlarına uyarak destek vermeleri önemli. Bu iş toplumun sadece bir tarafının yapacağı mücadele bitmez. Toplumun her kesimi ile pandemi ile mücadele etmemiz lazım. Sizlerden isteğimiz sadece maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymanız.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KEKEMELİK KABUSUNUZ OLMASIN
KEKEMELİK KABUSUNUZ OLMASIN
Meme kanseri korkulacak değil, tedavisi olan bir hastalıktır
Meme kanseri korkulacak değil, tedavisi olan bir hastalıktır