Advert

BEM-BİR-SEN Samsun İl Başkanlığından Farkındalık Yürüyüşü

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Samsun İl Başkanlığı tarafından Sağlıklı Yaşam yürüyüşü düzenlendi.

BEM-BİR-SEN Samsun İl Başkanlığından Farkındalık Yürüyüşü
BEM-BİR-SEN Samsun İl Başkanlığından Farkındalık Yürüyüşü Samsun Güncel Haber

BEM-BİR-SEN Samsun İl Başkanlığından tarafından Büyükşehir Belediyesi Doğu Park Yürüyüş Parkurunda sosyal mesafe kuralları içerisinde gerçekleştirilen Sağlıklı Yaşam yürüyüşü Samsun Bem Bir Sen İl Başkanı Savaş Gayretli, il yöneticileri ile sendika üyeleri katıldı.

Sağlıklı yaşam adına farkındalık oluşturmak amacı ile düzenlenen yürüyüşte katılımcılar yaklaşık 2500 metrelik koşu etabını tamamladılar.

Program ile ilgili olarak bir açıklama yapan Samsun Bem Bir Sen İl Başkanı Savaş Gayretli yürüyüşün Sağlıklı yaşam adına farkındalık oluşturmak amacı ile düzenlendiğini ifade ederek; “Sendika olarak sadece memurlarımız adına masada kazanımlar için değil, sosyal sendikacılık adına memurlarımızın rutinlerinden kurtulup, birlik ve beraberliğimizi pekiştirecek etkinliklerde düzenlemekteyiz. Bir sivil toplum örgütü olarak sosyal hayatın içindeyiz. Sendika olarak her zaman üyelerimizin yanındayız. Bu günde böyle bir etkinlik ile hem halkımıza sağlıklı yaşam için spor yapmaları konusunda farkındalık oluşturmak hem de üyelerimiz ile bir arada olmak istedik. Katılım sağlayan herkese teşekkür ederim. İnşallah bundan sonra da buna benzer etkinliklerimiz devam edecek.”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KEKEMELİK KABUSUNUZ OLMASIN
KEKEMELİK KABUSUNUZ OLMASIN
Meme kanseri korkulacak değil, tedavisi olan bir hastalıktır
Meme kanseri korkulacak değil, tedavisi olan bir hastalıktır