Advert

19 Mayıs Belediyesi Merkez Camii Çevre Düzenleme Çalışmaları

19 Mayıs Belediyesi 1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri haftasında İlçe Merkez Camii çevre düzenleme çalışmalarına başladı.

19 Mayıs Belediyesi Merkez Camii Çevre Düzenleme Çalışmaları
19 Mayıs Belediyesi Merkez Camii Çevre Düzenleme Çalışmaları Samsun Güncel Haber

İlçe Merkez Camii çevresini yeni bir görünüme kavuşturmak için çalışmalara başlayan, 19 Mayıs Belediyesi ekipleri cami dernek yönetiminin isteği doğrultusunda çevre duvarlarını yıkıp, tabanda bulunan eski taşları sökerek, 800 m2 alanı baskı beton kaplama çalışmasına başladı.

Oturma alanları ve peyzaj düzenlemesinin ardından farklı bir görünüme kavuşacak olan Merkez Camii çevresinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Cami Dernek Başkanı Paşa Çalışkan ‘dan talepler konusunda fikir alış-verişinde bulundu.

1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri haftasını da kutlayan, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, ”Camilerimiz ibadet ettiğimiz, huzura kavuştuğumuz birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını en üst seviyede yaşadığımız kutsal alanlarımızdır. Bunun yanı sıra din görevlilerimiz ise dini bilgileri gelecek nesillere aktaranlarımızdır. Bu vesile ile cami yapan yaptıran yapımında emeği geçen bütün hayırseverlerimize bir kez daha teşekkür ediyor, din görevlilerimize çalışmalarında başarılar diliyorum ”Dedi. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KEKEMELİK KABUSUNUZ OLMASIN
KEKEMELİK KABUSUNUZ OLMASIN
Meme kanseri korkulacak değil, tedavisi olan bir hastalıktır
Meme kanseri korkulacak değil, tedavisi olan bir hastalıktır