Advert

5 + 1 TRANSFERLER

İlk 4 Haftanın Yılport Samsunspor'u oynadığı futbolla önümüzdeki Haftalara bizlerde soru işaretleri bıraktı.Sezonu erken açıp idmanlara başlamanın, takımın iskeletinin korunmasının avantajlarını hep beraber gördük. Takım diri 90 dk koşuyor ve mücadele ediyor bunun yanında Covid Virüsü ile mücadele ettiği halde yenilgi almadan yoluna devam ediyor..

 5 + 1 TRANSFERLER
 5 + 1 TRANSFERLER Samsun Güncel Haber

Geçmiş sezonlarda şampiyon olmuş kadronun takım İskeleti bozulur ve yeni futbolcularla doldurulurdu. Bu sefer Yılport Samsunspor bu yanlışa düşmedi. Gayet Akıllıca işler yaparak takımı korumayoluna gitti İlk 4 Haftaya baktığımız zaman bunun ne kadar doğru olduğunu gösterdi. Takım defanstan çıkmakta zorlanıp geriye ve yanlara oynasa dahi , ilerde çoğalıp pozisyon üretemeyip çok top kayıpları yapsa dahi, takımın oyun ve skor yükünü eski futbolcularımız çekmiştir..Diğer bir konu ve  benim Şahsi görüşüm bu takımın geleceğe yönelik İskeletini oluşturmak için devamlı  oynayarak tecrübe kazanmaları Şampiyon olduğumuz taktirde,  Süper ligde'de faydalanacağımız Yaşları 20/ 25 arası değişen  Nurullah Aslan, Veli Çetin, İlyas Kubilay Yavuz , Ahmet Han Köse, Erhan Kartal ve Enes İslam İlkine devamlı forma şansı vermemiz gerekir diye düşünüyorum..Yalnız bazı sıkıntılar'da dikkat çekiyor Yabancı futbolcularımızın Formlarına  ve katkılarına baktığımız zaman Akıllara bu futbolcuları kim tavsiye etti, kim  izledi onay verdi , yoksa uygun diyemi transfer edildi bunuda sabırla bekleyip ilerki Haftalarda oynadıkları futbola bakarak anlaya bileceğiz.
Akabinde Ertuğrul Sağlam hocamızın durgunluğuna baktığımızda yabancı oyuncular hakkındaki görüşlerini Merakla bekliyoruz .. Şimdilik Yabancı futbolcularımızdan  Edvın Gyasi ve Yamayego hariç diğerlerinin futbola olan yabancılığına henüz alışamadım. Merakla gelecek haftaları bekliyorum..
   
    SAYGILAR 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Soğuk hava kalp krizini tetikliyor
Soğuk hava kalp krizini tetikliyor
Samsun'da görevli doktor korona virüsü 2. kez yendi
Samsun'da görevli doktor korona virüsü 2. kez yendi