Advert

İLKADIM BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARINA YAŞAM DESTEĞİ OLMAYA DEVAM EDİYOR

İlkadım Belediyesi, doğada yaşayan sokak hayvanları için açık alanlara koyulan besleme kaplarını yerleştirmeye devam ediyor. Belediye ekipleri, yoğun çalışma mesaisi arasında olumsuz hava koşullarında doğada yiyecek bulmakta zorlanan hayvanları destek olmaya devam ediyor.

İLKADIM BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARINA YAŞAM DESTEĞİ OLMAYA DEVAM EDİYOR
İLKADIM BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARINA YAŞAM DESTEĞİ OLMAYA DEVAM EDİYOR Samsun Güncel Haber

İlkadım Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü beslenme alanlarında uzak yaşam mücadelesi veren can dostlarına destek olmaya devam ediyor. İlk etapta 15 noktayla başlayan uygulama hayvan severlerin desteği ile farklı noktalarda sürüyor. Bu kapsamda çalışmalarına aralıksız devam eden ekipler 5 noktaya modern besleme kaplarını yerleştirdi.

“Hayvanlara karşı kendimiz sorumlu hissediyoruz”

Aynı şehirde, birlikte yaşadığımız hayvan dostlarımıza karşı kendimizi sorumlu hissediyoruz diyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş;” Onların olumsuz koşullardan etkilenmeden hayatlarını sürdürebilmeleri için çalışıyoruz. Bu konuda da Hayvan severlerle ortak çalışmaları birlikte  koordineli olarak  yürütüyoruz. Şimdi onların daha sağlıklı ortamlarda beslenebilmesi için doğal yaşam alanlarına mevsim şartlarında etkilenmeye beslenme kapları koyuyoruz. Biz belediye olarak üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz. Bu noktada hayvan sever vatandaşlarımıza da önemli görevler düşüyor. Bu kapları boş bırakmayalım.” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trafik kazası: 2 yaralı
Trafik kazası: 2 yaralı
Kanser hastalarına müzikle terapi
Kanser hastalarına müzikle terapi