Advert

Samsunspor Bir Vitrin

Tff 1. Lig de o hafta Samsunspor ile oynayacak olan takım extra bir hazırlık geçiriyor bu gerçek. İçerde yada dışarda değişmiyor doğru. Karşımızda tüm takımlar kapasitelerini sonuna kadar zorluyorlar. Samsunspor gerçek bir vitrin tamam. Bolu maçıda buna iyi bir örnek. Normal de kapanıp sürpriz bir kontratak golüne yatması gereken Boluspor, tabiri caizse sahamızda aslan kesiliyor bu da tamam. İyide bizde gerçek Samsunspor neden olamıyoruz.

Samsunspor Bir Vitrin
Samsunspor Bir Vitrin Samsun Güncel Haber
 Adından geçmişinden Korktukları büyüklüğünden korktukları Samsunspor neden olamıyoruz. Bolu maçında bir Samsunspor taraftarı önde olduğumuz halde bu maçı aldık diyebildi mi çok merak ediyorum. Diyemez imkansız. Olmuyor çünki bir sorunumuz var.  Nedir eksik olan. Kadro kalitesimi ? düşük olduğuna ben inanmıyorum. Bu kadro bir araya zor toplanabilecek bir kadro. Böyle aksayarak, titreyerek şampiyonluğa zor ulaşırız. Maalesef rakiplerin bu extra mücadeleleri, sezon sonuna hatta son maça kadar devam edecek. Bitmeyecek. Buna hazır olmalıyız. Bizim için kolay maç yok. Teknik ekibin bu sorunu çözmesini sabırla bekliyoruz.
   Gelelim maça !
  Samsunspor aynı bildiğiniz gibi. Hiç değişiklik yok. Üzerine koymamış, dersine çalışmamış. Bilakis daha kötü. Maçın biran önce bitmesini tüm taraftarlar gibi bende çok istedim. Bir şekilde kazandığımız ama seyrederken ızdırap çektiğimiz bir maçı daha geride bıraktık. İşin garip tarafı eleştirdiğimiz takımımızın ilk üçte olması. Yani rakip takımdan bir taraftar çıksa " kardeşim sizin derdiniz ne ilk üçdesiniz işte " dese diyecek laf yok 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trafik kazası: 2 yaralı
Trafik kazası: 2 yaralı
Kanser hastalarına müzikle terapi
Kanser hastalarına müzikle terapi