Advert

AVCI'DAN DESTİCİ'YE TAM DESTEK

Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı'dan Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici'nin 'mecliste grubu bulunan partilerin 2021 yılında alacakları hazine yardımını mağdur olan çiftçi ve esnaf için oluşturulacak fona aktarılmalı' teklifine tam destek geldi.

AVCI'DAN DESTİCİ'YE TAM DESTEK
AVCI'DAN DESTİCİ'YE TAM DESTEK Samsun Güncel Haber

Erdal Avcı, ülke ekonomisinin ve üretiminin bel kemiği olan çiftçi ve esnafa tam destek veren ve bu doğrultuda 'mecliste grubu bulunan partilerin 2021 yılında alacakları hazine yardımını mağdur olan çiftçi ve esnaf için oluşturulacak fona aktarılmalı' teklifini gündeme getiren BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'ye teşekkür etti.

İlkadım şehri Samsun'un tarım noktasında Çarşamba ve Bafra Ovaları başta olmak üzere stratejik bir öneme sahip olduğunu hatırlatan Erdal Avcı, "Büyük Birlik Partimizin Sayın Genel Başkanı Mustafa Destici Beyefendinin mecliste grubu bulunan partinin 2021 yılında alacakları hazine yardımlarının mağdur olan çiftçilerimize, esnafımıza, servis şoförlerimize vb. durumda olan vatandaşlarımıza verilmek üzere oluşturulacak bir fona devredilmesi taleplerini canı gönülden destekliyorum.
Ayrıca 10 bin tl nin üzerinde maaş alanların, 3-4 yerden maaş alanların da pandemi süreci bitene kadar tek maaşla idare edip mağdur olan insanlarımıza verilmesini de saygıla karşılıyorum." dedi.

AVCI İLK BAĞIŞ YAPANLARDAN OLDU
Fon oluşturumlması durumunda gereğini yapacağını beyan eden Erdal Avcı, şöyle konuştu:
"Bende Büyük Birlik Partisi Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici Beyefendinin bu makul teklifini desteklemek adına ilk adım şehrimiz Samsunumuzdan ilk adımı atarak Ziraat Odasından aldığım oturum ücretini kurulacak olan bu fona bağışlamayı taahhüt ettiğimi kamuoyuna saygılarımla arz ediyorum."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trafik kazası: 2 yaralı
Trafik kazası: 2 yaralı
Kanser hastalarına müzikle terapi
Kanser hastalarına müzikle terapi