Advert

ETEKLERDEKİ TAŞLAR DÖKÜLMELİ.!!!

Maşallah rakip ayırt etmeksizin zorlanmadığımız takım yok, hele birde rakip altlardaysa ecel teri dökerek maç kazanıyoruz.

ETEKLERDEKİ TAŞLAR DÖKÜLMELİ.!!!
ETEKLERDEKİ TAŞLAR DÖKÜLMELİ.!!! Samsun Güncel Haber

Peki neden bu kadar zorlanıyoruz?

Ilk devreyi tamamladık; öncesi eleştiri zarar vermesin diye yeri geldi sustuk. Devre arası transferleri yapılacak dolayısıyla şimdi herkes eteğindeki taşları dökmesi lazım.

Oynanan 17 haftanın değerlendirmesini yapmaya gerek yok. Sadece bu maç üzerinden gitsek yeterli.

Ertuğrul Sağlam hocanın kulübeye tıktığı yedekler ısrarcı  inadını kırdı. 

Ah be hocam inan seni çözemedik gitti. Sezon başından beri bazı oyuncular üzerinde birilerini oynatmak birilerini de oynatmamak için ısrarla inat ettiniz. Hem de formsuz oldukları halde.

Ilk devre boyunca sezon başından beri Gökhan Alsan İlyas Kubilay Yavuz değişikliklerine şahit olduk. Nedense genel anlamda ilk 11 başlayan sezon başından beri formsuz olan Gökhan Alsan dı. Son iki maç üzerinden İlyas Kubilay’a bakarsak, geçen hafta sana maçı kazandıran gölün yaratıcı kahramanı bugünde gölün birini atandı. Neden önceliğiniz hep Gökhan Alsan oldu diye sormazlar mı?

Nadir Çiftçi sakatlıktan yeni kurtuldu siz ilk 11 oynattınız. Doğru ve doğal olarak istenileni veremeyince çekip oyundan aldınız. Hazır olmayan bu oyuncuyu sonradan oyuna atmak belki daha doğru olandı. 

Bugün on bir oynamayı hak edenler sonradan girip maçı çevirenlerdi. Guido Koçer niye kesik yedi anlamadık.

Bu akşam kalemizde golü yedikten sonra kurtarıcı olarak sahaya savunma oyuncusunu yedekten sürüp avuç açıp dualarla gol atmayı bekliyorsak bu taraftar sorar hocam... 

Neyi...?

Bu transferleri kim yaptı?

Yabancı oyuncuların bize ne kadar katkısı oldu? Allah aşkına söyler misin? Bu takıma en az 4 hatta 5 takviyeye ihtiyaç var. Yamaego, Pluman şampiyonluğa oynayan takımın içerisinde yer alacak isimler değil. Ister satın ister kiralık verin. ikinci yarı bu adamlar bize saç baş yoldurur ona göre de transferlerinizi yapın.

Ertuğrul hocam takım oyunuyla gol aramak yerine Allah rızası için  şu takıma bir santrafor getirin. Yeter artık biz dokuz doğurarak maç kazanmak istemiyoruz.

Çekirge bir sıçrar İki sıçrar. Bu akşam duraklamalarda Adanaspor’un bir penaltı pozisyonu var. Verilseydi bu penaltı kim neye itiraz edebilirdi  söyler misiniz? Saha dan iki iki beraberlikle ayrılırdık. Adanaspor’da bir Celille başa çıkamadık. Kötü oynuyoruz hocam herkes mutsuz hatta umutsuz oluyor.

Bir daha da şu sözü duymak istemiyorum... Efendim neymiş bu ligin en çok pas yapan topa sahip olan takımı bizmişiz. Bugün bir ara % 78 e % 22 oranla oynadık.

Ama maçın geneline baktığımızda Adanaspor’da en az benim kadar pozisyona girdi ve neredeyse maç berabere bitecekti. Kimse Hatice’ye değil neticeye bakıyor.

Lütfen devre arası ne Yapmamız gerekiyorsa yapalım. Belki diyeceksiniz ki neden eleştiri yapıyorsunuz Bu takım ilk 2’nin içerisinde. Kusura bakmayın ama bu ligde şu anda iyi takım yok. Millet kötüyse biz iyi olmak zorundayız Şampiyonluğa oynuyorsak eğer. 

Geçen hafta ligi Lider kapatan Altay tam 5 mağlubiyet almış. Buradan anlaşılıyor ki herkes herkesi yeniyor.

Ben de diyorum ki senin arkanda bugün tüm Türkiye nin konuştuğu Yüksel Yıldırım gibi bir Başkan varsa herkes üzerine düşeni yapmalı lütfen ama lütfen...

Ertuğrul Sağlam gibi bir marka hocanın şu takımların arasında yürüyerek şampiyon olması lazım kusura bakmasın hocam ona göre de kadro kuracak. 

Saygılarımla

SELAMET ATLI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KEKEMELİK KABUSUNUZ OLMASIN
KEKEMELİK KABUSUNUZ OLMASIN
Meme kanseri korkulacak değil, tedavisi olan bir hastalıktır
Meme kanseri korkulacak değil, tedavisi olan bir hastalıktır