Advert

SARICAOĞLU, HALK PAZARINI GEZDİ

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, halk pazarını gezerek vatandaşları dinledi.

SARICAOĞLU, HALK PAZARINI GEZDİ
SARICAOĞLU, HALK PAZARINI GEZDİ Samsun Güncel Haber

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, İlçede perşembe günleri kurulan halk pazarını gezerek pazarcı esnafının sorunlarını dinleyip vatandaşlarla sohbet etti.

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, dünya’yı etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını ile ilgili alınan önlemleri incelemek ve esnaf ziyaretinde bulunmak üzere Perşembe günleri kurulan semt pazarını ziyaret etti. Pazarcı esnafına hayırlı işler dileğinde bulunan Başkan Sarıcaoğlu, esnaf ve vatandaşlara sosyal mesafe, maske ve hijyen konularında uyarılarda bulundu.

Ziyaret ettiği satıcı tezgâhlarında esnaflarla bire bir ilgilenerek istek ve taleplerini dinleyip şikâyetlerini not alan Başkan Sarıcaoğlu, “Amacımız vatandaşlarımızın ve esnafımızın rahat ve huzur içinde pazar alışverişlerini yapmalarını sağlamak. " dedi.

Vakit buldukça esnaflarla bir araya gelmeye çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, " Fırsat buldukça halk pazarını gezerek pazarcı esnafı ziyaret ediyor varsa sıkıntılarını dinliyor, bizden talepleri varsa onları alıyoruz.  Yaptığımız bu ziyaret sayesinde köylerden ürünlerini satmaya veya alış veriş yapmaya gelen ancak sınırlı zamanları nedeniyle Belediyemize yanımıza uğrama fırsatı bulamayan hemşehrilerimizle de hem hasret gideriyor hem de bizlerden olan istek ve arzularını dinliyoruz.  “ diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyetisyen Akay:
Diyetisyen Akay: "Sahurda ağır yemekler yemeyin"
Trafik kazası: 2 yaralı
Trafik kazası: 2 yaralı