Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Canik ilçe danışma meclisi toplantısına katıldı.

Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak Samsun Güncel Haber

Canik Kültür Merkezi'nde gerçekleşen ilçe danışmada teşkilat üyeleriyle bir araya gelen AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. İstişarelerin yapıldığı toplantıda konuşma yapan Milletvekili Yılmaz, 17 ilçede danışma meclisi toplantılarının istişare ortamında başarı ile gerçekleştirildiğini söyledi.
2023 hedeflerine odaklanan AK kadroların halka en iyi hizmet noktasında özverili çalışmalar ortaya koyduğunu ifade eden Yılmaz, "Aziz halkımıza, Türkiye'nin AK Parti iktidarı döneminde kazanımlarını, yapılan hizmetleri en iyi şekilde anlatmalıyız. Ülkemizin nereden nereye geldiğini, daha neler yapılacağını her buluşmamızda dile getirmeliyiz. Halkımızın bize olan güveni, inancı tam. Şu süreçte ekonomik olmak üzere bazı sıkıntılar olduğunun farkındayız. Dünya'daki gelişmelerden kaynaklı bu sorunlarında üstesinden de gelecek yine AK Parti'dir. " şeklinde konuştu.
BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ BOZAMAZLAR
Ülkenin üzerinde karabulutlar estirmek isteyen, birlik ve beraberliğin kaybolması için uğraşan, kaos ortamı oluşturmak isteyen, hassasiyetler, değerler üzerinden saldırmaya çalışan zihniyetlerle her zaman mücadelenin süreceğinin altını çizen Yılmaz, "Ne yazık ki, geçtiğimiz günlerde Onur Anıtı'na yapılan hain saldırı menfur örneklerden biridir. Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk hepimizin ortak değeridir. Onun mirasına, aziz hatırasına bu zamana kadar sahip çıktık, bundan sonrada çıkmaya devam edeceğiz. Değerlerimize saldırarak huzurumuzu, birliğimizi, kardeşliğimizi bozmak isteyenlere asla fırsat vermemeliyiz. Sağduyumuzu her zaman korumamız, her bir vatandaşımız el ele, sımsıkı tutunmalıyız. O zaman kirli emelleri olanlar kaybeder, kazanan Türkiye olur." ifadelerini kullandı.
HEDEFLERE ULAŞILACAK
AK Parti kadrolarının kucaklayıcı bir anlayışla sahada olduğunun altını çizerek konuşmasını sürdüren Yılmaz, “Hepimiz çok çalışmalıyız, hizmet noktasında katkı vermek için çaba harcamalıyız. Kazanımlarımızı koruyarak büyük hedeflere ilerlemek için çaba harcamalıyız. Bu süreçte elbette engel olmak isteyenler olacak ama Türkiye aşkımız her zaman kazanacak. Şuan ülkemiz yatırım, istihdam, üretim, ihracat ve cari fazla yoluyla büyüterek inşallah hedefimize ulaşacaktır." dedi.
Yılmaz, iş insanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve bürokratların katılımıyla gerçekleşen toplantıya da katıldı.
HAVACILIK TESİSLERİNDE İNCELEME
Milletvekili Yılmaz, 19 Mayıs ilçesinde Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ile birlikte 1995 ve 2000 tarihleri arasında ilçede sivil havacılık alanında çalışmalar yapan ve şenlikler düzenleyen Samsun Sportif Havacılık Kulübü'nün atıl durumdaki hizmet alanını inceledi. Yeniden faaliyetlerine başlamak için çalışma yapan Kulüp Başkanı Aytekin Turgut ve Başkan Yardımcısı Yusuf Kahvecioğlu'ndan bilgi alan Milletvekili Yılmaz, havacılığın gelişimi noktasında yürütülen çalışmalara her zaman destek olmaya hazır olduklarının altını çizdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak