Bittiğinde 150 kişi ekmek kapısı olacak

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Havza Organize Sanayi Bölgesinde inşaatı devam eden ve bittiğinde 150 kişiye iş imkanı sağlayacak olan fabrika şantiyesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Bittiğinde 150 kişi ekmek kapısı olacak
Bittiğinde 150 kişi ekmek kapısı olacak Samsun Güncel Haber

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Havza OSB’de  26 bin metrekarelik alan  tahsis edilen Blacksea Aqua Feed Yem firması tarafından 26 bin metrekarelik arsanın 20 bin metrekare alanında inşaat alanına sahip olan, balık yemi üretimi yapacak olan fabrika şantiyesini ziyaret ederek burada şantiye sorumlularından bilgiler alarak incelemelerde bulundu.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ; “Bir süre önce inşaat faaliyetlerine başlayan fabrikanın eylül ayında üretime girmesini beklemekteyiz.  İnşallah bu tesis üretime geçtiğinde ilk etapta 150 hemşerimize iş imkanı sağlayacak. Havza büyüyor ve gelişiyor. Havza OSB’nın de katkıları ile bu büyüme ve gelişim süreci daha da hızlı olacak. Havza Belediyesi olarak Türkiye Yüzyılı vizyonu çerçevesinde hem ülkemizin hem de ilçemizin kalkınması ve gelişmesi için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. İnşaatı devam eden fabrika ülkemize ve bölgemize hayırlı olsun. ”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak