Havza Belediyesinden Kadir Gecesinde tatlı ikramı

Kadir Gecesi münasebeti ile Havza Belediyesi tarafından camilerde vatandaşlara tatlı ikramı yapıldı.

Havza Belediyesinden Kadir Gecesinde tatlı ikramı
Havza Belediyesinden Kadir Gecesinde tatlı ikramı Samsun Güncel Haber

Havza Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Zeki Kurt’un koordinesinde gerçekleştirilen tatlı dağıtımında vatandaşların Kadir Geceleri tebrik edildi.

Etkinlikte vatandaşlara tatlı ikram eden Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir vatandaşların Kadir Gecelerini tebrik etti.

Özdemir barışın, kardeşliğin ve güzelliğin öğütlendiği; dostluğun, merhametin ve muhabbetin övüldüğü; ayrılığın, nifakın, dargınlığın ve küslüğün reddedildiği bu gecenin herkes için ilahi nimet olduğunu belirtti.

Bin aydan daha hayırlı olduğu yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’de müjdelenen mübarek Kadir Gecesi’ne kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, pek çok hayır ve bereketi bünyesinde barındıran, manevi haz ve mutluluğun doruğa ulaştığı Ramazan ayının son günlerine yaklaşmasının hüznünü taşıdıklarını söyledi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Başı rahmet, ortası mağfiret sonu azaptan kurtuluş olarak bilinen Ramazan Ayı’nın son günlerini idrak etmekteyiz. Bu gece ise bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesini idrak edeceğiz. Kur’an-ı Kerim’de ‘Bin aydan daha hayırlı’ olduğu bildirilen Kadir Gecesi’ne ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşamaktayız. Tutulan oruçlarla yapılan ibadet ve yardımlarla bir manevi iklimden geçerek idrak ettiğimiz Ramazan ayı, Kadir Gecesi ile zirveye ulaşmakta ve bayram sevinci ile taçlanmaktadır. Şimdiden tüm İslam aleminin Ramazan Bayramlarını tebrik ederim.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak