FATSA TRAFİK SORUNUNA İLAÇ GİBİ ÇÖZÜM

Fatsa Belediyesi’nin 2021 yılının Eylül ayında Ordu Büyükşehir Belediyesi’nden 20 yıllığına kiraladığı 80 araç kapasiteli Meydan Kapalı Otopark 4.2 milyon TL maliyetle yapılan tadilatın ardından hizmete girdi.

FATSA TRAFİK SORUNUNA İLAÇ GİBİ ÇÖZÜM
FATSA TRAFİK SORUNUNA İLAÇ GİBİ ÇÖZÜM Samsun Güncel Haber
2500 metre karelik kullanım alanına sahip 80 araçlık kapalı otoparkta 5 araçlık engelli otoparkı, çift asansör bulunuyor. İlk etapta 24 saat açık kalacak olan Meydan Kapalı Otopark’ın hizmete girmesiyle Fatsa Belediyesi 500 araçlık otopark sayısına ulaştı. Meydan Otoparkında karayolları ışık sinyalizasyon sistemine göre koordinasyonlu çıkış sağlanacak.

“FATSA’NIN BÜTÜN SORUNARINA KALICI ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ ”

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar Fatsa’nın sorunlarına kalıcı çözümler ürettiğini söyleyerek, “Fatsa Meydan projesinin en önemli etaplarından biri olan Meydan Kapalı Otopark Projesi Fatsa Belediyemiz öncülüğünde şehrimizde vatandaşlarımızın hizmetine girmiş oldu. Toplamda 2 bin 500 metrekare alanda 80 araçlık kapalı oto parkımız, 4 milyon 200 bin TL yatırımla 20 yıllığına Fatsa Belediyesi tarafından vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu. İnşallah şehrimizin merkezindeki en önemli problemlerden biri olan kapalı otopark sorununu da bu vesileyle çözmüş olduk. İlk etapta 24 saat açık olacak olan kapalı Meydan oto parkımızda 5 tane engelli aracı için de özel birimlerimiz var. Bu yatırımın Fatsa’mıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak