ERSAN AKSU 14 MAYIS'TA TÜRKİYE KAZANACAK

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Ersan Aksu, cumhuriyet tarihinin en önemli seçimlerinden biri olan 14 Mayıs seçimlerinde Türkiye'nin kazanacağını söyledi.

ERSAN AKSU 14 MAYIS'TA TÜRKİYE KAZANACAK
ERSAN AKSU 14 MAYIS'TA TÜRKİYE KAZANACAK Samsun Güncel Haber

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Ersan Aksu, seçim çalışmalarını İlkadım ilçesinde sürdürdü. İlçede Unkapanı, Ulugazi, Anadolu, Çatalarmut, Hastanebaşı, Kışla, Yaşar Doğu, Kazım Karabekir ve İlyasköy Mahallelerinde pazar yeri ve esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Ersan Aksu, 14 Mayıs seçimleri için vatandaşlardan destek istedi.

14 MAYIS'TA TÜRKİYE KAZANACAK

Kışla, Yaşar Doğu, Kazım Karabekir ve İlyasköy Mahalleleri Bölge Seçim İrtibat Ofisi'nin açılışını yapan Ersan Aksu, ''Türkiye Yüzyılı'na giden kararlı yürüyüşümüze büyük destek veren İlkadım ilçemizde hemşehrilerimiz ile buluştuk. Teşkilatımızın her mensubuyla omuz omuza ilk günkü heyecanla seçime hazırlanıyoruz. Ziyaretlerimizde esnaflarımız ve hemşehrilerimiz tarafından çok güzel karşılandık. Gönülden desteklerini esirgemeyen, coşkulu şekilde bizlerle birlikte güçlü ülkemizin yarınlarına yürüyen tüm İlkadımlı hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Mahalle başkanlarımız ve muhtarlarımız ile de buluştuk. Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimi olan 14 Mayıs'ta Türkiye kazanacak, Samsun kazanacak, İlkadım kazanacak. Daha büyük hedeflere giden yolda "Her adım 'İlkadım' ile başlar" diyoruz.  Biriz, beraberiz, güçlüyüz. Durmak yok, hep birlikte yola devam'' dedi.

ATILAN HER OY MÜHÜR OLACAK

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Ersan Aksu, ülkeyi geleceğe taşıyacak çalışmaları hayata geçirdiklerini, 14 Mayıs'ta Türkiye Yüzyılı'nı başlatmak için tüm hazırlıkları tamamladıklarını belirterek, "Biz bu memleketi ilmek ilmek hizmetlerle donatarak, dokuyarak Türkiye'nin yüzyıllık altyapısını bitirdik, sorunlarını büyük ölçüde çözdük. Türkiye'yi geleceğe taşıyacak bütün siyasetleri tek tek hayata geçirdik. Bütün bu çerçevede baktığımızda 14 Mayıs'ta Türkiye Yüzyılı'nı başlatmak için hazırlıklarımızı tamamladık. Onun için 14 Mayıs'ta sizlerin atacağı her oy Cumhurbaşkanımızın seçilmesi, milletvekili adaylarımızın seçilmesi, Cumhur ittifakının kazanması ülkemizin geleceğine atılan imza olacak. Büyük ve güçlü Türkiye için basılan bir mühür olacak. Öyle bir kazanacağız ki kaybeden olmayacak. 86 milyon kazanacak" dedi.

 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak