ÇARŞAMBA MHP'Lİ TOPSAKAL'I BAĞRINA BASTI

MHP Samsun 1. Sıra Milletvekili Adayı Prof. Dr. İlyas Topsakal Çarşamba'da gerçekleştirilen toplantıda büyük destek gördü.

ÇARŞAMBA MHP'Lİ TOPSAKAL'I BAĞRINA BASTI
ÇARŞAMBA MHP'Lİ TOPSAKAL'I BAĞRINA BASTI Samsun Güncel Haber

HOCAMIZIN ARKASINDAYIZ
Toplantıya ev sahipliği yapan Çarşambalı İş İnsanı Özgen Alper Yalçın ise, "Bu akşam Sayın hocamızı ağırlamanın gururunu yaşadık. Çarşamba olarak Sayın hocamıza çok güveniyoruz ve arkasındayız. Bizleri kırmayıp geldiği için kendisine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca uzaktan yakından gelerek bizi yalnız bırakmayan Çarşambalı hemşehrilerime de teşekkürlerimi sunuyorum." diye konuştu.Çarşamba Göl Restoran'da İş İnsanı ve Ziraat Mühendisi Özgen Alper Yalçın'ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda MHP SaÇARŞAMBA'NIN ENERJİSİ MUHTEŞEM
MHP Samsun Milletvekili Adayı Prof. Dr. İlyas Topsakal, toplantıda yaptığı konuşmada, "Çarşamba'nın enerjisi muhteşem. Eski ile yeni bir arada. Bu seçimi çok önemsiyoruz. Bu meclis çok önemli bir meclis olacak. Ülkücü verdiği sözü tutar. Biz Sayın Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın yanındayız. Bu akşam bizi yalnız bırakmayan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Bu kalabalık bizi daha da umutlandırdı. Çarşamba'nın yanımızda olduğunu hissettik." dedi.msun Milletvekili Adayı Prof. Dr. İlyas Topsakal Çarşambalılarla buluştu. 

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak