MHP'NİN SAMSUN'DA TEK KADIN ADAYI KARA BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

MHP Samsun Milletvekili adayı Berfin Kara 14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala ziyaret ettiği her yerde hem kadınlardan hem de Samsunlulardan büyük ilgi görüyor.

MHP'NİN SAMSUN'DA TEK KADIN ADAYI KARA  BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ
MHP'NİN SAMSUN'DA TEK KADIN ADAYI KARA  BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ Samsun Güncel Haber

 MHP Samsun Milletvekili adayı Kara, partisinin oylarını arttırırken, Samsun'da ise adeta adım atılmadık yer bırakmadı.
Gittiği her yerde Samsun halkından büyük bir ilgi gören MHP Samsun Milletvekili adayı Kara "Samsun bizii bağrına bastı bu şehre hizmet etmek bizim  boynumuzun borcudur." dedi.
 Yaklaşık bir aydır Samsunlularla büyük bir kaynaşma yaşadıklarını ve bu şehrin sorunlarını mecliste ortak akılla çözeceklerini söyleyen MHP Milletvekili adayı Kara; "Samsun halkı yeni yüzler yeni siyasetçiler görmek istiyor. Bu dönem bende siyasete onlarla birlikte başladım. İnanılmaz karşıladılar ve bundan büyük bir mutluluk duydum. Sorunlarımızı konuştuk, dertleştik ve çok değişik fikirleri dinledik. Ben onlara layık bir vekil olacağım. Daha doğrusu Samsun'da siyaseti onlarla birlikte yapacağız." diye konuştu.
MHP'nin Samsun"da çok başarılı olacağını ve ciddi bir milletvekili sayısıyla meclise gideceğini belirten Kara;, "Her adayımız birbirinden değerli ve kıymetli. Hepsi saha da ve partimizin başarısı için alınteri döküyor. Biz de sahadayız. Samsun'da çok büyük bir sürpriz yapacağız. Bize inanın ve destek olun." diyerek sözlerini tamamladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak