TOPSAKAL: SAMSUN TARİHİNİN EN YÜKSEK OYUNU ALACAĞIZ

MHP Samsun Milletvekili Adayı Prof. Dr. İlyas Topsakal Samsun'un en çok ilgi gören milletvekili adayı oldu.

TOPSAKAL: SAMSUN TARİHİNİN EN YÜKSEK OYUNU ALACAĞIZ
TOPSAKAL: SAMSUN TARİHİNİN EN YÜKSEK OYUNU ALACAĞIZ Samsun Güncel Haber

Seçim gezilerine ara vermeden devam eden Topsakal, Samsun halkının ilgisinden ve sevgisinden büyük bir memnuniyet duyduğunu ve Samsun tarihinin en yüksek oyunu alarak seçimlerden zaferle çıkacaklarını söyledi.
 Hem Cumhur ittifakının hem de MHP'nin Samsun'da büyük bir başarı elde edeceğini ifade eden Topsakal; "Önce başarıya inanmak, halkına güvenmek ve vatanını milletini sevmek gerekir. Biz bu vatana, millete ve ülkeye sevdalı insanlarız. Halkımızın gözlerindeki ışıltı bana güç veriyor. 14 mayıs akşamı büyük zafere hazır olun." dedi.
Samsun'da seçim sonrası sorunlara odaklanacaklarını ve şehrin problemlerini hep birlikte el ele gönül gönüle çözeceklerini sözlerine ekleyen Topsakal; "Biz bir ve beraber olduğumuzda altından kalkamayacağımız bir mesele olamaz. Samsun kurtuluş şehri meşalesinin yandığı bir yer. Özel bir konuma sahip. Biz bu şehri şaha kaldıracağız." diye konuştu.
Hiç bir vatandaşının seçimlerden endişe etmemesini isteyen Topsakal; "Bir tarafta her alanda destan yazan Cumhur ittifakı diğer tarafta Türkiye için hiç bir projesi olmayan muhalefet. Halkımız bu farkı görüyor kime oy vereceğini de  biliyor. Bize düşen son güne kadar çalışıp milletimizle birlikte hemhal olmaktır." şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak