LALELİ SEMTİNDE ASFALT SERİM ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Milli Eğitim Bakanı Ordu Milletvekili Adayı Mahmut Özer, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği yerlerde ne söz verdiyse bir bir yerine getiriyor.

LALELİ SEMTİNDE ASFALT SERİM ÇALIŞMALARI BAŞLADI
LALELİ SEMTİNDE ASFALT SERİM ÇALIŞMALARI BAŞLADI Samsun Güncel Haber

Milli Eğitim Bakanı Ordu Milletvekili Adayı Mahmut Özer Bolaman mahallesi ziyaretinde Kırsal mahalle yollarının yapımı için AFAD’dan acil ödenek sağlandığının müjdesini vermiş bu müjde mahalle halkı tarafından büyük sevinçle karşılanmıştı.
  Bugün itibariyle Ordu Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Dairesi Başkanlığı ekipleri Bolaman mahallesi Laleli semtinde sıcak asfalt serim çalışmaları başladı. Ekipler vatandaşların konforlu yollarda seyahat etmesini sağlamak amacıyla çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
“SAYIN BAKANIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ”

Sıcak asfalt çalışmalarının hava şartlarını da göz önünde bulundurarak kısa sürede tamamlanacağını   belirten Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “ Geçtiğimiz hafta Bolaman mahallesini ziyaret eden, Milli Eğitim Bakanı Ordu Milletvekili Adayı Mahmut Özer, Kırsal mahalle yollarının yapımı için ödenek sağlandığının müjdesini vermişti. Şahsım ve Laleli mahallesi halkı adına başta sayın Milli Eğitim Bakanımız Mahmut Özer olmak üzere Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr.Mehmet Hilmi Güler’e ve tüm ekibine cani gönülden teşekkür ederim. Ekiplerimiz bugün itibariyle Laleli semtindeki asfalt serim çalışmaları başladı. Vatandaşlarımızın konforlu ulaşımı için her noktada çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak