BAŞKAN DEMİRTAŞ ” İLKADIM’DA SANAT VAR” SLOGANIYLA ÇALIŞMALARIMIZA MÜHÜR VURACAĞIZ

İlkadım Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu'nun “Solistler Geçidi” konseri adı altında verdiği muhteşem konserde müzikseverler Türk sanat müziğine doydular.

BAŞKAN DEMİRTAŞ ” İLKADIM’DA SANAT VAR” SLOGANIYLA ÇALIŞMALARIMIZA MÜHÜR VURACAĞIZ
BAŞKAN DEMİRTAŞ ” İLKADIM’DA SANAT VAR” SLOGANIYLA ÇALIŞMALARIMIZA MÜHÜR VURACAĞIZ Samsun Güncel Haber

Türk Sanat Müziği Korosu Acem Tekkesi’nde gerçekleştirdiği konserle dönemi kapattı. Şef Erdal Şahin önderliğinde gerçekleşen geceye çok sayıda sanatsever katıldı. Yaklaşık iki saat süreyle katılımcılar müzik ziyafeti çekti. Salonu dolduran sanat müziği tutkunlarına eğlenceli dakikalar yaşatan koro, bazı şarkılarda salondaki insanlarla da düet yaparak şarkılarını seslendirdi. Nihavendden, hüzzama, uşşaktan, hicaza kadar birçok farklı makamdan şarkılarla gönüllere taht kuran eserleri başarıyla icra eden solistler uzun süre alkışlandı.Müzik dolu geçen gecenin sonunda İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı Şerif Mırık koro ekibine teşekkür ederek koro şefi Erdal Şahin’e çiçek takdiminde bulundu.

“İlkadım’da sanat var”

Belediyemizin sosyal ve kültürel etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen etkinliklerin soluksuz devam edeceğini kaydeden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Şehrimizin kültür ve sanat hayatını, İlkadım’ın adına yaraşır şekilde, canlı tutmak ve vatandaşlarımızın sosyalleşmesine katkıda bulunmak için kültürel etkinliklerimize devam edeceğiz. İlçemizde çalışmalarımıza yeni bir sloganla devam edeceğiz. “İlkadım’da Sanat Var” sloganıyla çalışmalarımıza mührümüzü vuracağız” dedi.

Program, çekilen toplu hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak