KIŞLA MAHALLESİ YENİ SEMT PAZARINA KAVUŞUYOR

KIŞLA MAHALLESİ YENİ SEMT PAZARINA KAVUŞUYOR BEYKOZ SOKAKTAKİ PAZAR YERİ 26 HAZİRAN PAZARTESİ AÇILIYOR BAŞKAN DEMİRTAŞ MAHALLE ZİYARETLERİMİZDE İLÇE HALKIMIZDAN ALDIĞIMIZ İLK TALEP ARASINDA SEMT PAZARLARI GELİYOR İlkadım Belediyesi’nin daha önce birçok mahallede hayata geçirdiği, yeni kurulan ya da modernize edilen Pazar alanlarına bir yenisi daha ekleniyor.

KIŞLA MAHALLESİ YENİ SEMT PAZARINA KAVUŞUYOR
KIŞLA MAHALLESİ YENİ SEMT PAZARINA KAVUŞUYOR Samsun Güncel Haber

Kışla Mahallesi Beykoz Sokakta kurulacak olan semt pazar yeri,hem esnafın hem de vatandaşların daha konforlu ve sağlıklı bir ortamda alışveriş yapmasına imkân sağlayacak.

Pazar alanları halkımızın ortak kullanımında olan her vatandaşımızın ve pazarcı esnafımızın istifade ettiği yerler olduğunu kaydeden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Mahalle toplantıları ve ziyaretlerinde, vatandaşlarımızdan ilk aldığımız taleplerin arasında semt pazarları geliyor. Çünkü şehrimizde semt pazarları her zaman rağbet görüyor. Bizde halkımızın ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak Kışla Mahalle sakinlerimizden gelen talepleri dikkate alarak Beykoz Sokakta haftanın ilk günü olan pazartesi ilçe halkımıza verecek semt pazarımızda çevre düzenlemesi ve yer tahine yönelik çizim çalışmalarının ardından yeni semt pazarımızı 26 Haziran Pazartesi günü hizmete açıyoruz. Şehrimize hayırlı olsun” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak