Samsun'da 'Haydi Spor'a Çağrısı'

Spor Dolu Bir Yaz Geçirmeyi Hedefleyen Samsun Büyükşehir Belediyesi "Yaz Spor Okulları'nda" Fark Yaratacak.

Samsun'da 'Haydi Spor'a Çağrısı'
Samsun'da 'Haydi Spor'a Çağrısı' Samsun Güncel Haber

Başvuruları devam etmekte olan spor okullarının açılışı 3 Temmuz'da gerçekleşecek.

Samsun'un çocukları spor dolu bir yaz geçirmesini planlayan Samsun Büyükşehir Belediyesi "Yaz Spor Okulları'nda" 11 branşta faaliyet gösterecektir.

Yoğun geçen bir okul döneminin hemen ardından; çocukların ve gençlerin tatillerini en verimli şekilde geçirmelerine yardımcı olmak, spora özendirmek adına harekete geçildi. Samsun Büyükşehir Belediyesi, en az bir branşta şampiyon sporcular yetiştirmek istiyor.

Yaz spor okulları Atletizm, Futbol, Badminton, Boks, Güreş, Halter, Kano, Kick Boks, Taekwondo, Voleybol ve Yelken gibi spor branşlarında faaliyet gösterecektir.

https://basvuru.samsun.bel.tr/kulturvesporkurslari/ adresinde online başvurular yapılmaktadır. 3 Temmuz'da açılacak olan "Yaz Spor Okulları" Eylül'ün ilk haftası kapanışını gerçekleşecektir.

7-16 yaş arasındaki çocukların da  katılabileceği Yaz Spor Okullarında gençler; uzman antrenör ve eğitmenler, beraberinde hem yaz tatilini verimli bir şekilde geçirecek hem de sevdikleri branşta iyi ve elit sporcu olma yolunda adımlarını atacaklardır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak