Atakum’da dayanışma paylaşarak büyüyor

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci’nin dayanışma çağrısı sonrası başlatılan kampanya ile kentte, başta depremzedeler olmak üzere ihtiyaç sahibi 500 aileye kurban eti ulaştırıldı.

Atakum’da dayanışma paylaşarak büyüyor
Atakum’da dayanışma paylaşarak büyüyor Samsun Güncel Haber

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci’nin Kurban Bayramı öncesi yaptığı dayanışma çağrısı hayırseverleri harekete geçirdi. “Sen de Kurbanını Paylaş” sloganıyla başlatılan kampanya ile yaklaşık 300 hayırsever, Atakum Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne başvurdu. Bağış yapmak isteyen fakat aracı olmayan vatandaşlar için de belediyeden özel araç tahsis edildi.

ATAKUM BELEDİYESİ'NDE BAYRAM MESAİSİ 

Bağışlar, belediye ekiplerinin yoğun çalışmalarıyla Atakum Belediyesi Paylaşım Merkezi (PAYMER) ile Gıda Bankası’nda toplandı. Kurban Bayramı boyunca nöbet tutan görevliler, başta depremzede aileler olmak üzere 500 haneye kurban eti dağıttı.

ÖRNEK DAYANIŞMA

Çalışma hakkında bilgi veren Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, “Bayramlar, birlik ve dayanışma duygusu hepimizi sardığında anlamlı olur, demiştik. Belediye olarak yürüttüğümüz tüm çalışmalarda olduğu gibi ‘Sen de Kurbanını Paylaş’ kampanyasında da komşuluk hukukunu temel aldık. Hayırsever vatandaşlarımızla örnek bir dayanışma sergilendi. Ülke olarak geçirilen zorlu süreçte, bu muazzam dayanışmanın ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaşması son derece anlamlı ve mutluluk verici. Bu anlamlı destek için tüm komşularımıza teşekkür ederiz. Dayanışmamızı ve iyiliği, paylaşarak büyütmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak