FATSA BELEDİYESİ'DEN BİRİMLER ARASI HALISAHA FUTBOL TURNUVASI

Fatsa Belediyesi tarafından çalışanlarının motivasyonunu arttırmak ve kaynaşmalarını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen ‘Birimler Arası Hali Saha Futbol Turnuvası’ başladı.

FATSA BELEDİYESİ'DEN BİRİMLER ARASI HALISAHA FUTBOL TURNUVASI
FATSA BELEDİYESİ'DEN BİRİMLER ARASI HALISAHA FUTBOL TURNUVASI Samsun Güncel Haber

12 BİRİM KATILIYOR
Kurumsal yapıya büyük önem veren Fatsa  Belediyesi, çalışanlarının motivasyonunun arttırmak ve kaynaşmalarını sağlamak amacıyla çeşitli etkinliklere imza atmaya devam ediyor. Personelin kaynaşması amacıyla İnsan Kaynakları Eğitim Müdürlüğü organizesinde düzenlenen Birimler Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’ 12 takımın katılımıyla start aldı. Turnuva A ve B olmak üzere 2 grup halinde oynanacak.

İLK BAŞLAMA VURUŞU BAŞKAN KİBAR'DAN
İlk santra vuruşunu Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’ın yaptığı turnuvanın ilk gün maçlarında karşı karşıya gelen ekiplerden Fen İşleri Müdürlüğü Mali Hizmetler Müdürlüğü’nü 8-1 mağlup ederken Kırsal Hizmetler Müdürlüğü Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nü normal sürede 6-5 yenmesine rağmen komite kararı ile 3-0 hükmen mağlup sayıldı.
Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar
ilk başlama vuruşunu yaptıktan sonra yaptığı açıklamada, "Kurum içi sevgi ve saygının pekiştiği, birlik ve beraberliğimizin ön plana çıktığı futbol turnuvamızda tüm birimlerimize başarılar diliyorum." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak