Samsun Belediye Hamamı İnşaatı Hızla Devam Ediyor

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından İlkadım ilçesinde yapımı süren ‘Belediye Hamamı’ inşaatı hız kesmeden devam etmektedir.

Samsun Belediye Hamamı İnşaatı Hızla Devam Ediyor
Samsun Belediye Hamamı İnşaatı Hızla Devam Ediyor Samsun Güncel Haber

Belediye Hamamı inşaatının yüzde 50’lik kısmının tamamlandığını ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, içinde yüzme havuzu, sauna, buhar odaları ve masaj odalarının yer alacağını projede her detayın özel olarak tasarlandığını belirtti.

Tarihi ve kültürel zenginlikleriyle Samsun, Büyükşehir Belediyesi’nin turizm yatırımlarıyla geleceğe doğru gidiyor. Samsun’u sağlık, kültür, tarih ve turizm merkezi haline getirmeyi hedefleyen Büyükşehir Belediyesi, İlkadım ilçesindeki yıkılan eski belediye hamamının yerine de yenisini inşa ediyor. 1242 metrekare alan üzerine inşa edilen ve içerisinde yüzme havuzu, sauna, buhar ve masaj odalarının bulunacağı hamamda inşaat çalışmaların yüzde 50'si bitti.

‘BİR AN EVVEL HİZMETE GİRMESİNİ BEKLİYORUZ’

Belediye Hamamı inşaatının tamamlanmasını vatandaşlar da heyecanla bekliyor. İnşaatın bir an önce bitirilip hamamın faaliyete geçmesini beklediklerini söyleyen Hüseyin Gökmen, "Şehrimiz ve bu bölge için güzel bir proje. Eski hali kötüydü şimdi aynı yerde modern bir hamam inşa ediliyor. Biz de bir an evvel hizmete girmesini bekliyoruz. Proje için Büyükşehir Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

‘MODERN BİR PROJE HAZIRLANDI’

‘Belediye Hamamı’ için çok modern bir proje hazırlandığını söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Bu projeyi çok önemsiyoruz. Hamam kültürü bizim geleneğimizin bir parçası. Buradaki tarihi dokuyu koruyarak Belediye Hamamı’nı yeniden inşa ediyoruz. Daha modern bir tarzla hizmet verecek bir hamam olacak. İçerisinde yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, masaj odaları her detay bu şehrin insanına özel olarak tasarlandı. İnşaat çalışmalarımız hızla sürüyor. Şuan inşaatın yüzde 50’lik kısmı tamamlandı” diye belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak