ÖZEL SANAYİ SİTESİ BÜYÜYOR

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Özel Sanayi Sitesinin büyümesine katkıda bulunmak amacıyla 38 yeni dükkanın daha yapımına başladıklarını belirterek, “ Özel Sanayi Sitemize yeni yapılan bloklarla birlikte Sanayimiz sadece Fatsa’ya değil çevre ilçelere hizmet eden bölgeye değer katan bir konuma gelecek.” dedi.

ÖZEL SANAYİ SİTESİ BÜYÜYOR
ÖZEL SANAYİ SİTESİ BÜYÜYOR Samsun Güncel Haber

Mevcutta 180 tane dükkan bulunan Özel Sanayi Sitesi’nde özel bir firma tarafından 34 dükkan yapılmasının ardından Fatsa Belediyesi tarafından 34 tane daha yeni dükkan yapılarak sahiplerine teslim edilmişti. Fatsa Belediyesi şimdi 38 adet daha yeni iş yerinin yapımına başladı, bu ay sonu itibariyle 27 tane daha dükkanın ihalesini yapacak. İhalesi yapılacak olan yeni dükkanlarında yapımı tamamlandığında Fatsa Özel Sanayi Sitesinde 313 tane iş yeri fiilen hizmet etmiş olacak.

“ÖZEL SANAYİ SİTEMİZ BÖLGEMİZE DEĞER KATACAK”

Yeni yapılan ve yapımı devam eden iş yerlerlerinin Özel Sanayi Sitesine değer katacağını ifade eden Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Son 4 yılda Özel Sanayi Sitesine Fatsa Belediyesi, Ordu Büyükşehir Belediyesi ve OSKİ Genel Müdürlüğü koordinesinde alt yapısından üst yapısına çok maliyetli yatırımlar yapıldı. Yapılan ve yapılacak olan iş yerlerinin satışı için öncelik sanayimizdeki esnaf kardeşlerimiz olacak. Önceden Özel Sanayi Sitemize Küçük Sanayi Sitesi denirdi, bugün ise yeni yapılan bloklarla beraber Özel Sanayi Sitemiz hak ettiği pastadan payını almaya başladı. Özel Sanayi Sitemiz sadece Fatsa’ya değil Çamaş, Çatalpınar, Aybastı, Kabataş, Kumru, Korgan gibi ilçelerede hizmet eden bölgeye değer katacak bir sanayi olacaktır.” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak