BOLU YILDIZLAR JUDO YARI FİNAL MÜSABAKLARINDAN İLKADIMLI SPORCULAR 4 ALTIN MADALYA İLE DÖNDÜ

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Judo Federasyonu iş birliğinde Bolu ilinden düzenlenen Anadolu Yıldızları Ligi Judo Yarı Final Müsabakalarına şehrimizi temsil için katılan İlkadım Judo takımı sporcuları müsabakayı 4 altın madalya ile tamamladı.

BOLU YILDIZLAR JUDO YARI FİNAL MÜSABAKLARINDAN İLKADIMLI SPORCULAR 4 ALTIN MADALYA İLE DÖNDÜ
BOLU YILDIZLAR JUDO YARI FİNAL MÜSABAKLARINDAN İLKADIMLI SPORCULAR 4 ALTIN MADALYA İLE DÖNDÜ Samsun Güncel Haber

Türkiye'nin dört bir yanından gelen judocuların kıran kırana mücadelelere imza atarken,müsabakalarda mindere çıkan judonun yıldızları çeşitli sikletlerde rakipleriyle karşılaştı.15 şehirden gelen ve müsabakalarda ter döken judoculara takım arkadaşları yaptıkları tezahüratlarla büyük destek verdi. Kıran kırana geçen mücadelelerde heyecan tavan yaptı.Anadolu Yıldızlar Ligi Yarı Final Müsabakalarında ilkadım judo takımı sporcularından 46 Kg da Ayhan Balcı,50 Kg Mustafa Balcı,57 Kg da Ekin Demirbağ,+66 Kg da Ahmet Köseoğlu müsabakayı birinci olarak tamamlayarak altın madalya aldılar. Ayrıca sıkletinde şampiyon olan ilkadımlı sporcular için 19-22 Temmuz tarihleri arasında Denizli ilinde yapılacak Analig finallerinde ilimizi temsil etme hakkı kazandı.

“Spora ve sporcuya desteklerimiz artarak devam edecek”

Genç sporcuların elde ettikleri başarıların kendilerini gururlandırdığını belirten  İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş başarının önemine vurgu yaparak “Sporcularımız bir kez daha ulusal bir yarışmada gerek ilçemizi ve gerekse ilimizi en iyi şekilde temsil ederek ilçemize büyük bir gurur daha yaşattılar. Bize bu guru yaşatan sporcularımıza hem teşekkür ediyor hem de tebrik ediyorum. İnşallah bu başarılar bundan sonrada katlanarak devam edecek. Bu anlamda gençlerin her alanda önünü açmak bizim en öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Bunun için de şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada spora ve sporcuya gereken destekleri sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak