BÖLGENİN YAĞMUR SUYU SORUNUNU ÇÖZÜME KAVUŞTURUYORUZ

Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Koza ve Nazlı sokakta yağmur suyu hattı çalışmalarına başladı.

BÖLGENİN YAĞMUR SUYU SORUNUNU ÇÖZÜME KAVUŞTURUYORUZ
BÖLGENİN YAĞMUR SUYU SORUNUNU ÇÖZÜME KAVUŞTURUYORUZ Samsun Güncel Haber

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, ekiplerin yoğun bir şekilde çalıştığını söyledi.
Dünyada yaşanan iklim değişikliğinin ülkemizin birçok bölgesinde ve ilçemizde de zaman zaman çok kuvvetli sağanak yağışlara neden olduğunu ifade eden Başkan Kibar, “ İlçemize yağan kuvvetli yağışların oluşturduğu sel suları orta ve alt bölümüne doğru çoğalarak konut veya bahçelerde sel baskınlarına neden olmaktadır. Fatsa Belediyesi olarak bunun önüne geçebilmek için bir çalışma başlattık.” dedi.

KOZA VE NAZLI SOKAKTA YAĞMUR SUYU HATTI ÇALIŞMASI BAŞLADI

Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri sel sularını önlemeye yönelik ilçemizin birçok bölgesinde yağmur suyu drenaj hatları yapmış,  yapmaya da devam etmektedir. Belediyemiz 2023 yılı içerisinde sel sularını önlemeye yönelik Kurtuluş Mahallesi – Koza sokak ve Nazlı sokakta yağmur suyu drenaj hattına başladı. Çalışmalar kapsamında 100 metre uzunluğunda yağmur suyu drenaj hattı yaparak yağmur suyu sorununu çözüme kavuşturacağız. Şimdiden güzel ilçemize hayırlı olsun. Amacımız Fatsalı hemşehrilerimizin daha modern ve alt yapı ile üst yapısı da güçlendirilmiş bir şehirde yaşamalarını sağlamaktır. Çalışmalarımız aralıksız devam edecek." ifadesini kullandı.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak