CANİK'TE KAPSAMLI ÇALIŞMA

Canik Belediyesi, vatandaşların sağlığı ve güvenliği için temizlik çalışmaları titizlikle devam ediyor.

CANİK'TE KAPSAMLI ÇALIŞMA
CANİK'TE KAPSAMLI ÇALIŞMA Samsun Güncel Haber

Canik Belediyesi, ilçe genelinde temizlik çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor. İlçenin dört bir köşesini kapsamlı bir şekilde temizleyen Canik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, yıkama, çim biçme, yabani ot temizleme ve genel temizlik çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. İlçe halkının sağlıklı ve güvenli bir şekilde yaşam sürmesi ve herhangi bir sağlık problemi ile karşılaşmaması için temizlik çalışmalarını aralıksız sürdüren ekipler, yaz aylarında artış gösteren sivrisinek, karasinek ve larvalara karşı ilçe genelinde ilaçlama çalışmalarına özenle devam ediyor.

Cadde ve Sokaklar Yıkanıyor

Canik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin dört bir yanında temizlik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Canik’te program dâhilinde temizlik çalışmalarına özveriyle devam eden ekipler, ilçe halkının sağlığını korumak ve olası sağlık risklerinin önüne geçmek adına yıkama, çim biçme, yabani ot temizleme ve genel temizlik çalışmalarını gerçekleştirmeye devam ediyor. İlçede bulunan tüm cadde ve sokakları süpürge ve yıkama aracıyla temizleyen ekipler, ilçenin dört bir yanını tertemiz hale getiriyor.

Canik Dip Köşe İlaçlanıyor

İlçenin her köşesini yaz aylarında artan sivrisinek, karasinek ve larvalara karşı ilaçlayan Canik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, canla başla çalışarak vatandaşların yaz aylarını sağlıklı ve huzurlu bir şekilde geçirmeleri için ilaçlama işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Canik’teki tüm mahalleleri belirlenen program dâhilinde özveriyle ilaçlıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak