DOLUNAY MAHALLESİNE SİL BAŞTAN ALT YAPI

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde, Fatsa Belediyesi OSKİ Genel Müdürlüğü koordinasyonunda Dolunay mahallesinde 2 kilometrelik kısmında altyapı çalışması başlattıklarını, ara sokakları da kapsayacak çalışmanın yaklaşık 3 ay süreceğini söyledi.

DOLUNAY MAHALLESİNE SİL BAŞTAN ALT YAPI
DOLUNAY MAHALLESİNE SİL BAŞTAN ALT YAPI Samsun Güncel Haber

“ÖNCELİĞİMİZ HER ZAMAN ALT YAPI OLDU”

 Dolunay mahallesinde ikamet eden vatandaşlardan altyapının en önemli problem olduğu konusunda şikayet aldıklarını belirten Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Her geçen gün gelişen büyüyen Dolunay mahallemizde birçok çalışmaya şahit olan vatandaşlarımız Başkanım sizin de mahallemiz olmasına nazaran neden bu yollarımız yapılmıyor şeklinde serzenişte bulunuyorlardı. Bizim birinci önceliğimiz her zaman altyapı olmuştur. Büyükşehir Belediyemiz öncülüğünde OSKİ Genel Müdürlüğü ve Fatsa Belediyemiz koordinasyonunda Dolunay mahallemizin yaklaşık 2 kilometrelik kısmında tüm ara sokaklarıyla birlikte altyapı çalışmalarına başladık.” dedi.

“ALT YAPI ÇALIŞMASI 3 AY SÜRECEK”

Dolunay mahallesinde başlatılan alt yapı çalışmasının yaklaşık 3 ay süreceğini ifade eden Başkan Kibar, “Altyapı çalışmalarında içme suyu hattından yağmursuyu hattına, kanalizasyon hatlarına kadar baştan sona bir yenileme olacak. Her geçen gün nüfusu artan ve maalesef mevcut altyapının gelişen, büyüyen Dolunay mahallemize hizmet etmesi çok mümkün olamıyordu. Bu büyümeyle, bu gelişmeyle birlikte yeni pazar alanı, yeni piknik alanı, spor alanlarıyla, iş merkezleriyle birlikte şehrimizin en cazibeli yaşam alanlarından bir tanesi olmaya aday olan Dolunay mahallemizde inşallah hızlı bir şekilde başlamış olduğumuz altyapı çalışmalarını üç ay içerisinde tamamlayarak sonrasında yakışır bir üst yapısıyla, asfaltı ile yayalaştırmasıyla Dolunay mahallemize hak ettiği hizmeti sunmuş olacağız.” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak