HAVZA BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİ İMALATHANELERİ DENETLEDİ

Havza Belediyesi Zabıta Ekipleri ile Havza İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü işbirliğinde ilçe genelinde faaliyet gösteren simit ve poğaça üretimi yapan fırınlar ve pastanelere yönelik denetimler gerçekleştirildi. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Önceliğimiz halkımızın sağlığını korumak” dedi.

HAVZA BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİ İMALATHANELERİ DENETLEDİ
HAVZA BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİ İMALATHANELERİ DENETLEDİ Samsun Güncel Haber

Belediyesi Zabıta Ekipleri denetimlerde  simit ve poğaçaların gramajı ile fiyat karşılaştırması yaparak, işletme sahiplerine ve çalışanlara bilgiler verdi.

 İmalathanelerde sağlık kuralına uyulup uyulmadığını da kontrol eden ekipler, imalathanelerde kullanılan ürünlerin son kullanma tarihlerini de kontrol etti.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, gıda üretiminde halk sağlığını ve gramaj konusunda hassasiyet gösteren işletmelere teşekkür ederek; “Bu denetimlerle amacımız, üretilen ve satışı yapılan gıdaların sağlıklı bir şekilde halkımıza sunulmasıdır. Özellikle hijyen ve gramaj konusunda çok hassasız. Bu konuda vatandaşlarımızın taleplerini ve şikayetlerini de dikkate alıyoruz. Zabıta ekiplerimiz, 7/24 halkımızın hizmetindedir. Önceliğimiz halkımızın sağlığını korumak ve verdikleri paranın karşılığını almaları.”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak