SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN NEFES TERAPİSİ

Atakum Belediyesi Özgecan Kadın Danışma Merkezi ile Atakum Halk Eğitim Merkezi iş birliğinde kadınlara yönelik düzenlenen kurslar kapsamında bu hafta,‘Bütünsel Sağlık ve Nefes Terapisi’ eğitimi gerçekleştirildi.

SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN NEFES TERAPİSİ
SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN NEFES TERAPİSİ Samsun Güncel Haber

Atakum Belediyesi tarafından sosyal, psikolojik ve hukuksal alanlarda kadınlara destek olmak amacıyla hizmete açılan Özgecan Kadın Danışma Merkezi’nde, çalışmalar hız kesmiyor. Merkezin, Atakum Halk Eğitim Merkezi iş birliğiyle kadınlara yönelik düzenlediği yaz kurslarında; her hafta farklı bir konuda seans gerçekleştiriliyor.

VATANDAŞLARDAN YOĞUN İLGİ 

1 Ağustos’ta başlayan programın ikinci haftasında, Atakumlu kadınlara  ‘Bütünsel Sağlık ve Nefes Terapisi’ eğitimi verildi. Etkinlik kapsamında kursiyerlerle Çakırlar Korusu’na gidilerek önce sağlıklı nefes almanın önemi anlatıldı; ardından doğru nefes alma teknikleri uygulamalı olarak gösterildi. Bütünsel Sağlık ve Şifa Uzmanı Müleyke Özer tarafından verilen eğitimler, vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Katılımcılar, Uzman Özer’in söylediklerini dikkatle dinleyerek; nefes egzersizlerini adım adım gerçekleştirdi. Uzmanlar eşliğinde her hafta  birbirinden önemli konuların işlendiği kurslar,1 Eylül’e kadar devam edecek. Seanslara katılmak isteyen vatandaşlar 444 40 12 numaralı irtibat numarasından veya ozgecankdm@atakum.bel.tr e-mail adresinden iletişim kurabilirler.    

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak