FATSA BELEDİYESİ YAZ SEZONUNU EĞLENCELİ ETKİNLİKLERLE GEÇİRDİ

Fatsa Belediyesi Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenen yaz etkinlikleri dolu dolu geçti. Sportif etkinliklerin sona ermesinden sonra Sahil 4 Nolu Eyvanda canlı müzik etkinlikleri devam ediyor.

FATSA BELEDİYESİ YAZ SEZONUNU EĞLENCELİ ETKİNLİKLERLE GEÇİRDİ
FATSA BELEDİYESİ YAZ SEZONUNU EĞLENCELİ ETKİNLİKLERLE GEÇİRDİ Samsun Güncel Haber

 Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü yaz ayı süresince Uzunkum Plajı, Atatürk parkı Amfitiyatro, eyvan 4 ve Taşlıca Mesire alanında haftanın belirli günlerinde tiyatro etkinlikleri, çeşitli yarışmalar, animasyon gösterileri, ateşbaz gösterisi, interaktif tiyatro, canlı müzik ve konser gibi etkinlikler düzenledi.
GÜNDÜZ ÇOCUKLAR AKŞAM YETİŞKİNLER EĞLENDİ

Etkinlikler; gündüz ve akşam çocuk ve yetişkinlere yönelik düzenlendi.  Gündüz plajda animasyon gösterileri, yarışmalar,  akşam ise Eyvan 4 önünde, Uzunkum plajında, Atatürk Parkı Amfitiyatro’da çocuk ve yetişkinlere yönelik interaktif tiyatro gösterileri, parodiler, yarışmalar ve çocuk etkinlikleri ilgiyle izlendi.

“ÇOK GÜZEL ETKİNLİKLER GERÇEKLEŞTİRDİK”

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Yaz ayı boyunca bir taftan belediyenin asli işlerini canla başla sürdürürken bir taraftan da sosyal etkinlikler gerçekleştirdiklerini belirterek, “Ülkemizde Şubat ayında 11 ilimizde yaşanan deprem felaketinde 50 binden fazla insanımızı kaybetmiştik. Bu nedenle Çınar Festivalimizi iptal etmek zorunda kaldık. Vatandaşlarımızdan gelen istek üzerine sadece Fatsalı Türk Pop Müziği sanatçımız Soner Arıca kardeşimizi getirdik. Yine de çok güzel yaz etkinlikleri düzenledik. Haziran, Temmuz ve Ağustos ayı boyunca çocuk eğlencelerimiz, canlı müzik etkinliğimiz ve yaz sineması etkinlerimizle dolu dolu programlar yaşadık.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak