TÜRKİYE OKÇULUK FEDERASYONU BAŞKANI TOPALOĞLU FATSA’DA

Türkiye Okçuluk Federasyonu Başkanı Abdullah Topaloğlu Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’ı ziyaret etti. Federasyon Başkanı Topaloğlu Fatsa’ya spor yatırımları kapsamında yapılan Okçuluk Kampı sayesinde yeni Mete Gazozların çıkacağını söyledi.

TÜRKİYE OKÇULUK FEDERASYONU BAŞKANI TOPALOĞLU FATSA’DA
TÜRKİYE OKÇULUK FEDERASYONU BAŞKANI TOPALOĞLU FATSA’DA Samsun Güncel Haber

  Kendi memleketi Fatsa’ya gelen Türkiye Okçuluk Federasyonu Başkanı Abdullah Topaloğlu beraberinde Fatsa Gençlik ve Spor İlçe Müdürü ve Okçuluk Ordu İl Temsilcisi Halil Bekyürek, iş insanı Süha Topaloğlu ve Türkiye Okçuluk Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Kesen ile önce Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’ı makamında ziyaret etti ardından ise Fatsa Belediyesi’nin spor yatırımları kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı desteğiyle Evkaf mahallesine yaptırdığı Okçuluk Kampı inşaatında incelemelerde bulundu.
“OKÇULUK KAMPININ TAMAMLANMASIYLA SPORCU SAYISINDA ÖNEMLİ DERECEDE ARTIŞ OLACAK”

 Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar Türkiye Okçuluk Federasyonu Başkanı Abdullah Topaloğlu’na nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “İlçemizde 200’ün üzerinde Okçuluk yapan sporcu bulunuyor. Gençlerimizin daha iyi şartlarda spor yapabilmeleri için Okçuluk Kampını yapıyoruz. Bu kamp sayesinde sporcularımız hem açık alan hem de kapalı alan Okçuluk sporunu bir arada yapabilecekler. Türkiye'de hem açık alan hem de kapalı alan Okçuluk sahasının olduğu bu şekilde bir tesis yok diyebiliriz.  Okçuluk kampının tamamlanmasıyla sporcu sayısında önemli derecede artış olacağına inanıyoruz.” dedi.
 
“FATSA’DAN YENİ METE GAZOZ’LAR ÇIKACAK”

 Türkiye Okçuluk Federasyonu Başkanı Abdullah Topaloğlu ise yaptığı açıklamada, “Fatsalı gençlerimiz çok şanslı. Sporu destekleyen ve sporculara sahip çıkan genç bir belediye başkanı var. Fatsa’da çoğu illerde bile olmayan çok güzel bir okçuluk kampı yapılıyor. Ben inanıyorum ki Fatsa’dan da yeni Mete Gazoz’lar çıkacak. Fatsa’da açık alan Okçuluk tesisimiz vardı.Kapalı alan okçuluk tesisinin bitmesi ile Okçulalarımız yaz ve kış aylarında hiç ara vermeden  nezih ortamlarda sporlarını yapabilecekler. Belediye Başkanımıza bu duyarlı davranışından dolayı teşekkür ederim.” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak