REKTÖR ÜNAL'DAN HAVZA BELEDİYESİNE ZİYARET

OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret ettiler. Havza Belediye Başkanı Özdemir; “Türkiye Yüzyılı Vizyonumuz çerçevesinde ilçemizin gelişimi için alacağımız her katkı bizler için çok kıymetli. “ dedi.

REKTÖR ÜNAL'DAN HAVZA BELEDİYESİNE ZİYARET
REKTÖR ÜNAL'DAN HAVZA BELEDİYESİNE ZİYARET Samsun Güncel Haber

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’in makamında gerçekleşen ziyarette OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal ile beraberindeki OMÜ Genel Sekreteri Prof. Dr. İdris Varıcı ve Ladik Meslek Yüksekokulu (MYO) Müdürü Ünal Kılıç, Başkan Özdemir’e OMÜ’nün faaliyetleri hakkında bilgiler verildi.

Ziyarette OMÜ’ye bağlı Havza MYO ve OMÜ Fizik Tedavi Merkezi çalışmaları ile OMÜ ve Havza Belediyesi arasında eğitim, sosyal, kültürel ve akademik işbirliği konuların geliştirilip yaygınlaştırılması konularında istişarelerde bulunuldu.

OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal Havza’nın önemli bir ilçe olduğunu ifade ederek ilçenin gelişmesi ve kalkınması adına OMÜ olarak işbirliği içerisinde çalışmalarda her zaman yer aldıklarını ifade etti. betkolik giriş

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise OMÜ’nün Samsun ve Havza için önemli bir değer olduğunu vurgulayarak; “ Öncelikle nazik ziyaretlerinden ötürü OMÜ Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Yavuz Ünal’a beraberinde bulunanlara teşekkür ederim.  ÖMÜ bizler için oldukça kıymetli. Havza’da bulunan meslek yüksek okulu ve belediyemiz işbirliği ile yapılan OMÜ Fizik Tedavi Merkezi ilçemize değer katmakta. Ayrıca OMÜ ile Havza OSB’nin gelişimi için yapılan akademik çalışmalar çok önemli. Türkiye Yüzyılı Vizyonumuz çerçevesinde ilçemizin gelişimi için alacağımız her katkı bizler için çok kıymetli.  Gelişen ve değişen ilçemiz için OMÜ ile yapmış olduğumuz ve yapacağımız akademik, sosyal ve kültürel işbirliği çalışmalarımız ile bu gelişim ve değişimin kalıcı olması için çalışmaktayız. İlçemize vermiş oldukları önem ve destekten ötürü OMÜ Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Yavuz Ünal ve ekibine teşekkür ederim.” Dedi.

Ziyaretin sonunda OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal ziyaretin anısına Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e hediye takdim etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak