ATAKUM BELEDİYESİ EKİPLERİ TAM KADRO SAHADA

Atakum Belediyesi yol bakım ve onarım çalışmalarında hız kesmeden devam ediyor. Belediyenin Fen İşlerine bağlı ekipler, kentin birçok noktasında ulaşımı daha güvenli ve konforlu hale getirmek yoğun mesai harcıyor.

ATAKUM BELEDİYESİ EKİPLERİ TAM KADRO SAHADA
ATAKUM BELEDİYESİ EKİPLERİ TAM KADRO SAHADA Samsun Güncel Haber

Atakum Belediyesi tarafından kentin dört bir yanında asfalt yama ve taş parke döşeme çalışmaları yürütüyor. İlçe genelinde ulaşımda herhangi aksaklık yaşanmaması için aralıksız devam eden çalışmalarda, Belediyenin Fen İşleri Müdürlüğünden çok sayıda personel görev alıyor. Mevlana, Yenimahalle, Körfez, Çatalçam, Atatepe, Alanlı gibi birçok mahallede devam eden bakım ve onarım çalışmalarıyla, yollar daha konforlu hale getiriliyor. 

YOĞUN MESAİ

Saha çalışmalarını sık sık yerinde inceleyen Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, teknik ekipten detaylı bilgi alıyor. Başkan Deveci, yol çalışmalarında ekiplerin özveriyle çalıştığını söyleyerek,  ’’Atakumlulara en iyi hizmeti sunmak için tam kadro çalışma yürütüyoruz. Ekiplerimiz vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda, iş makinelerimizi Atakum’un ihtiyaç duyulan noktalarında kullanmaya ve ara vermeden çalışmaya devam edecek” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak