ASLANCAMİYE ASLAN GİBİ HİZMETLER

Fatsa Belediyesi Büyükşehir Belediyesi koordinasyonunda şehrin en uzak mahallerinden biri olan Aslancami mahallesine yaptığı hizmetlerle adeta gönülleri feth etti.

ASLANCAMİYE ASLAN GİBİ HİZMETLER
ASLANCAMİYE ASLAN GİBİ HİZMETLER Samsun Güncel Haber

  Aslancami mahallesine Fatsa Belediyesi tarafından Büyükşehir Belediyesi koordinasyonunda son 4.5 yılda 1.5 kilometre beton yol çalışması, grup yollarında 2 kilometre beton yol çalışması, 5.5 kilometre emilsüyonlu sathi kaplama asfalt çalışması, taş duvar ve betonarme menfez çalışmaları, muhtar evi, 2 kilometre baskı beton kaldırım çalışması, halı saha yapıldı. Yıl sonuna kadar da 1 kilometre de beton yol çalışması planlanıyor.

“BELEDİYE İLE DOĞRU İLETİŞİM VE İSTİŞARE HİZMETLERİ GETİRDİ”

  Aslancami mahallesi Muhtarı Mehmet Şimşek Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler’e gönülde teşekkür ettiklerini belirterek, “Hizmetlerin devamını diliyorum. 4.5 yıl önce bu kadar hizmet geleceğini bize söyleselerdi inanmazdık ama zaman gösterdi ki belediye ile doğru iletişim ve istişare sonucunda hizmetler sırayla yapıldı. Ben açık söyleyeyim bu kadar hizmeti rüyamda görsem inanmazdım.” dedi.
 Aslancami mahallesi Muhtarı Mehmet Şimşek eski belediye binası çatısının onarılarak düğün salonu yapılması için Fatsa Belediyesinden destek beklediklerini de sözlerine ekleyerek, “Son söz olarak şunu da söylemeden geçemeyeceğim. Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar’a aşırı sevgim var. Allah yoluna taş değdirmesin.” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak