Havza Belediye Başkanı Özdemir MHP İlçe Başkanlığını ziyaret etti

MHP Havza İlçe binasında gerçekleşen ziyarette, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir MHP İlçe Başkanı İbrahim Yüksel ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek başarı ve hayırlı olsun temennilerini iletti.

Havza Belediye Başkanı Özdemir MHP İlçe Başkanlığını ziyaret etti
Havza Belediye Başkanı Özdemir MHP İlçe Başkanlığını ziyaret etti Samsun Güncel Haber

Ziyarette Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, MHP İlçe Yönetimine Havza'da hayata geçirilen, inşası devam eden ve hayata geçirilecek projeler hakkında bilgiler verdi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir yapılan çalışmalarda Cumhur İttifakı ortağı MHP’den önemli destekler aldıklarını belirterek; “Cumhur ittifakı Havza’da güzel bir dayanışma örneği yaşamıştır. Bu birliktelik gerek yerel seçimlerde gerekse seçimler sonrasında ise devam etmektedir. İttifak ortağımız MHP ilçe teşkilatı ile yaptığımız istişareler ile halkımıza hizmet etmeye devam ediyoruz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Göreve yeni atanan MHP İlçe Başkanımız Sayın İbrahim Yüksel ve ekibine başarılar dilerim.”dedi.

MHP Havza İlçe Başkanı İbrahim Yüksel ise Cumhur İttifakı ortağı olarak üzerlerine düşen ne var ise yapacaklarını belirterek; “Cumhur İttifakı olarak ortak gaye ülkü ve hedefimiz Türkiye Cumhuriyeti'nin dünyanın lider ülkesi olması Türk milletimizin de ebed müddet refah içinde yaşamasını sağlamak için yerelde omuz omuza mücadele ederek, İlçemizin sorunlarını el birliğiyle çözmek, tabanda yakalanan ortak hedef gayeyi tavana kadar taşımaktır. Cumhur İttifakı olarak bizler Havzamız için ne gerekiyorsa elimizden gelen desteği göstereceğiz. Bunun içinde rutin ve düzenli istişare toplantıları ile bizlere gelen talepler iletmek olası yeni projeleri hakkında fikir alışverişinde bulunmak, genel başkanlarımız nezdinde gerçekleşen istişare kültürünü yerelde de sağlamak amacındayız. Ziyaretlerinden ötürü Havza Belediye Başkanımız Sayın Sebahattin Özdemir’e şahsım ve yönetimim adına teşekkür ederim.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak