FATSA ÖZEL SANAYİ SİTESİNDE YENİ İŞ YERİ FIRSATLARI

Fatsa Özel Sanayi Sitesi, bölge ekonomisine katkı sağlayan önemli bir ticaret merkezi olarak büyümeye devam ediyor. Şimdi de 2. etap sanayi dükkanları için ihale süreci başlıyor. İkinci etapta toplamda 38 iş yeri, Fatsa Belediyesi tarafından ihaleye çıkarılıyor. Bu dükkanlar, sadece Fatsa'ya değil aynı zamanda çevre il ve ilçelere hizmet eden bir konumda bulunuyor.

FATSA ÖZEL SANAYİ SİTESİNDE YENİ İŞ YERİ FIRSATLARI
FATSA ÖZEL SANAYİ SİTESİNDE YENİ İŞ YERİ FIRSATLARI Samsun Güncel Haber

İHALE TARİHLERİ
İkinci etap dükkanların ihalesi 25-26-27-28 Eylül tarihlerinde saat 14:00'te yapılacak. İlgilenenler için detaylı bilgilere Fatsa Belediyesi - Emlak İstimlak Müdürlüğü'nden ulaşabilirler.

"YENİ DÜKKANLAR YIL SONUNA BİTECEK"
Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, yeni yapılan bloklarla birlikte sanayi bölgesinin büyüyerek Fatsa'ya ve çevre ilçelere daha fazla hizmet edeceğini vurguluyor. Özel Sanayi Sitesi'nde 2. etap için 38 yeni iş yerinin yapımının devam ettiğini belirten Başkan Kibar, bu dükkanların yıl sonuna kadar tamamlanacağını ve üçüncü etap için de 27 yeni iş yerinin hazırlıklarına başlayacaklarını açıkladı. Böylece Fatsa Belediyesi, Özel Sanayi Sitesi'nde toplamda 99 yeni iş yerini esnaflara kazandırmış olacak, bölgenin ekonomisine önemli bir katkı sunacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak