Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar Öğrencilere kırtasiye yardımında bulundu

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, her yıl olduğu gibi yeni eğitim öğretim yılında da öğrenci ve velilerin yanlarında olduklarını söyledi.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar Öğrencilere kırtasiye yardımında bulundu
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar Öğrencilere kırtasiye yardımında bulundu Samsun Güncel Haber

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Hacı Oğuz Polat Hayır Çarşısı ve Kutlukent Mehmet Hayır Çarşısı'nda öğrencilere kırtasiye yardımında bulunduklarını söyledi.

EĞİTİM HER ZAMAN ÖNCELİĞİMİZ

Togar, 'eğitim her zaman önceliğimizdir' anlayışı çerçevesinde geleceğin teminatı çocuklara yönelik çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürdüklerini söyleyerek "Her yıl olduğu gibi yeni eğitim öğretim yılında da öğrencilerimizin yanında olabilmek adına kırtasiye yardımında bulunuyoruz. Daima önceliğimiz olan eğitim için yürüttüğümüz bu projemiz kapsamında Tekkeköy Hacı Oğuz Polat Hayır Çarşısı ve Kutlukent Mehmet Hayır Çarşısı'nı ziyaret ederek öğrencilerimiz ve velilerimiz ile bir araya geldik" ifadelerini kullandı.

BEYAZ MASADA TALEPLERİ DİNLEDİ

Başkan Togar ayrıca, Tekkeköy Belediyesi Beyaz Masa biriminde vatandaşların sorun talep ve önerilerini de dinledi. Başkan Togar, tüm taleplere çözüm yolu ürettiklerini belirterek, "Belediyemizdeki tüm kapılar gibi gönül kapılarımızın da sonuna kadar açık olduğu beyaz masamızda taleplere birlikte çözüm yolları üretip hoş sohbetlerde buluşmaya devam ediyoruz. Samimiyet ve içtenlikle hoş sohbet etmek, birlikte geleceğe yön vermek üzere sizleri beyaz masamıza bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak