Canik’te Ulaşımda Dev Hamle

​​​​​​​Başkan İbrahim Sandıkçı, “ Ulaşım alanında gerçekleştirdiğimiz hamlelerle yeni, güvenli ve konforlu yolları ilçemize kazandırmaya devam ediyoruz”

Canik’te Ulaşımda Dev Hamle
Canik’te Ulaşımda Dev Hamle Samsun Güncel Haber

İlçede gerçekleştirdiği çalışmalarla güvenli ve konforlu yolları vatandaşların hizmetine sunmayı sürdüren Canik Belediyesi, özveriyle sürdürdüğü yol çalışmalarıyla ilçenin ulaşım ağını güçlendirmeye hız kesmeden devam ediyor. Mesai mefhumu gözetmeden, ekipler tarafından sürdürülen yol çalışmalarını anbean sahada takip eden ve yerinde inceleyen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçenin tüm mahallelerinde program dâhilinde asfalt, beton ve taş parke yol yapım çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ettiklerini söyledi.

Hummalı Çalışma Sürüyor

İlçede devam eden yol çalışmalarını sahada takip eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, planlamalar doğrultusunda Canik’in tüm mahallelerinde yol çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ettiklerini söyledi. Başkan İbrahim Sandıkçı, “ Ulaşım alanında gerçekleştirdiğimiz hamlelerle yeni, güvenli ve konforlu yolları ilçemize kazandırmaya devam ediyoruz. Çalışma planlarımız doğrultusunda, asfalt yol, beton yol ve taş parke yol çalışmalarımızı ekiplerimizle birlikte titizlikle gerçekleştiriyoruz. SASKİ ile birlikte sürdürdüğümüz koordineli çalışmalarla, altyapı çalışmaları tamamlanan mahallelerimizde, üstyapı çalışmalarımızı süratle tamamlıyoruz. Bir taraftan sıcak asfalt serim, beton ve taş parke yol çalışmalarımızı sürdürürken, diğer taraftan ise yol açma çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Geleceğe yönelik gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla, sağlam ve uzun ömürlü yolları vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak