Samsun'a örnek konseptte hamam

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından İlkadım İlçesindeki eski belediye hamamı yeniden inşa ediliyor. Çalışmaları hızla devam eden projenin inşaatının yüzde 80’inin tamamlandığını söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Konseptiyle örnek olacak bir hamamı şehrimize kazandırıyoruz” ifadelerini kullandı.

Samsun'a örnek konseptte hamam
Samsun'a örnek konseptte hamam Samsun Güncel Haber

Tarihi ve kültürel zenginlikleriyle Samsun, Büyükşehir Belediyesi’nin turizm yatırımlarıyla geleceğe yürüyor. Samsun’u sağlık, kültür, tarih ve turizm merkezi haline getirmeyi hedefleyen Büyükşehir Belediyesi, İlkadım ilçesindeki yıkılan eski belediye hamamının yerine de yenisini inşa ediyor. 1242 metrekare alan üzerinde yapımı devam eden ve içerisinde yüzme havuzu, sauna, buhar ve masaj odalarının bulunacağı söylenilen hamamda inşaat çalışmalarının yüzde 80'i tamamlandı.

2024 YILINDA HİZMETE GİRECEK
Belediye Hamamı’nın örnek bir konseptle yeniden yapıldığını söyleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “100’üncü Yıl Bulvarı üzerindeki hamam fonksiyonunu yitirmişti. Günümüz koşullarına uyum sağlamıyordu. İnsanların ihtiyaçlarına cevap vermiyordu. Oraya çok güzel bir proje hazırladık. Şimdi orda yeni bir hamam inşa ediyoruz. Konseptiyle örnek olacak bir hamamı şehrimize kazandırıyoruz. İnşaat çalışmaları hızla devam ediyor. Yüzde 80’i tamamlandı. İnşallah 2024 yılında vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak